تاریخ : دوشنبه, ۲۴ مرداد , ۱۴۰۱ 18 محرم 1444 Monday, 15 August , 2022
8

۳مهر آخرین فرصت برای برگزاری انتخاب رئیس شورای شهر رشت

  • کد خبر : 15118
  • ۳۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۰
۳مهر آخرین فرصت  برای برگزاری انتخاب رئیس شورای شهر رشت

فرماندار شهرستان با تاکید بر اینکه ۳مهر آخرین فرصت برای برگزاری انتخاب رئیس شورای شهر رشت است ،گفت: ،این فرصت تنها به خاطر این است که ما خواستار این نیستیم که شهر بدون پارلمان بماند اما اگر اعضای شورا روند چند جلسه گذشته را در پیش بگیرند از کانال قانون عمل خواهیم کرد. عیسی مهدوی […]

فرماندار شهرستان با تاکید بر اینکه ۳مهر آخرین فرصت برای برگزاری انتخاب رئیس شورای شهر رشت است ،گفت: ،این فرصت تنها به خاطر این است که ما خواستار این نیستیم که شهر بدون پارلمان بماند اما اگر اعضای شورا روند چند جلسه گذشته را در پیش بگیرند از کانال قانون عمل خواهیم کرد.
عیسی مهدوی در گفت‌وگو با ایسنا،از نبود تفاهم بین اعضای شورا به منظور انتخاب هیات رئیسه انتقاد کرد و گفت:  ۱۲ شهریور ماه پایان مهلت قانونی انتخاب هیات رئیسه بود و تاکنون چهار بار جلسه شورای شهر رشت لغو و دو بار نیز مشمول جابجایی ساعت و زمان شده است.
وی ادامه داد: یک فرصت دیگر هم برای حضور حداکثری اعضای شورا برای روز شنبه ۳ مهر در نظر گرفته‌ایم تا شاهد برگزاری انتخابات چهارم شورای شهر رشت باشیم ،این فرصت تنها به خاطر این است که ما خواستار این نیستیم که شهر بدون پارلمان بماند اما اگر اعضای شورا روند چند جلسه گذشته را در پیش بگیرند از کانال قانون عمل خواهیم کرد.
فرماندار رشت تصریح کرد: تعلل اعضا در برگزاری هیئت رئیسه در مهلت قانونی و همینطور بی توجهی به رسیدن به اجماع لازم برای تعیین هیئت رئیسه سبب اتخاذ تصمیم فرمانداری برای ارجاع پرونده به شورای حل اختلاف خواهد شد.

 

لینک کوتاه : https://khazardaily.ir/?p=15118
  • دیدگاه‌ها برای ۳مهر آخرین فرصت برای برگزاری انتخاب رئیس شورای شهر رشت بسته هستند

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.