تاریخ : دوشنبه, ۲۴ مرداد , ۱۴۰۱ 18 محرم 1444 Monday, 15 August , 2022
10

یک زن سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شفت شد

  • کد خبر : 21948
  • ۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۰
یک زن سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شفت شد

طی حکمی از سوی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان «مهنا بابایی» به عنوان سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شفت معرفی شد. به گزارش مهر، طی حکمی از سوی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان «مهنا بابایی» به عنوان سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شفت معرفی شد. «مهنا بابایی» […]

طی حکمی از سوی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان «مهنا بابایی» به عنوان سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شفت معرفی شد.
به گزارش مهر، طی حکمی از سوی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان «مهنا بابایی» به عنوان سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شفت معرفی شد.
«مهنا بابایی» دارای مدرک تحصیلی کارشناس ارشد مشاوره است که در کارنامه کاری وی پیش از این کارشناس فرهنگی و مطبوعات و امورقرآنی، مسئول روابط عمومی وپنج سال جانشینی رئیس اداره در فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رضوانشهر به چشم می خورد.
پیش از بابایی، «سید امیرمصباح» رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شفت بود که هفته گذشته طی حکمی از سوی «فیروز فاضلی» مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان به سمت معاونت هنری و سینمایی این اداره کل منصوب شد.

لینک کوتاه : https://khazardaily.ir/?p=21948
  • دیدگاه‌ها برای یک زن سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شفت شد بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.