تاریخ : چهارشنبه, ۶ مهر , ۱۴۰۱ 3 ربيع أول 1444 Wednesday, 28 September , 2022
6

گیلانی ها یک میلیارد مترمکعب گاز مصرف کردند

  • کد خبر : 23150
  • ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۸
گیلانی ها یک میلیارد مترمکعب گاز  مصرف کردند

مدیرعامل شرکت گاز گیلان، از مصرف یک میلیارد و ۴۸۸ میلیون مترمکعب گاز در پاییز امسال خبر داد و تاکید کرد: مصرف گاز در سه ماهه سوم سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل تنها ۲ درصد افزایش داشته است. مهندس حسین اکبر در گفت وگو با ایسنا ، از برگزاری بیش از ۷ هزار […]

مدیرعامل شرکت گاز گیلان، از مصرف یک میلیارد و ۴۸۸ میلیون مترمکعب گاز در پاییز امسال خبر داد و تاکید کرد: مصرف گاز در سه ماهه سوم سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل تنها ۲ درصد افزایش داشته است.
مهندس حسین اکبر در گفت وگو با ایسنا ، از برگزاری بیش از ۷ هزار نفر ساعت آموزش برای کارکنان شرکت گاز استان در پاییز امسال خبر داد و اظهار کرد: این میزان آموزش برای ۵۰۸ نفر از کارکنان رسمی، قرارداد مستقیم و پیمانکاری برگزار شده است که این مهم نشان از توجه شرکت گاز به مقوله آموزش و نقش مهم آن در ایجاد فضای بهتر در جهت پیشرفت و توسعه شرکت دارد.
مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان، با اشاره به تنوع و سطح کیفی مناسب دوره های برگزار شده برای کارکنان، افزود: این دوره ها با محوریت موضوعات تخصصی، عمومی و فرهنگی بوده است.
وی اظهار امیدواری کرد: برگزاری دوره های آموزشی باعث افزایش دانش و توانمندی کارکنان و به تبع آن افزایش بهره وری در سازمان شود.
این مقام مسئول، همچنین از مصرف یک میلیارد و ۴۸۸ میلیون مترمکعب گاز در پاییز امسال خبر داد و تاکید کرد: مصرف گاز در سه ماهه سوم سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل تنها ۲ درصد افزایش داشته است که با توجه به جذب مشترکین جدید و البته در مقابل آن افزایش ۱۶ درصدی دمای هوا، آماری قابل قبول می باشد.
مهندس اکبر،علت اصلی افزایش مصرف گاز در پاییز امسال را تزریق بالغ بر ۱۰۰ میلیون مترمکعب گاز بیشتر به بخش های نیروگاهی و صنعتی عنوان کرد و متذکر شد: در بخش های نیروگاهی و صنعتی علیرغم اعمال محدودیت به نیروگاه   ها در برخی از روزهای سرد توسط دیسپچینگ شرکت ملی گاز، روند مصرف گاز رشد نسبی و منطقی ۱۳ درصدی را نشان می دهد.
وی با قدردانی از مشترکین محترم خانگی و تجاری جهت مدیریت مصرف گاز، گفت: مصرف گاز در بخش های خانگی و تجاری به ترتیب ۱۸ و ۲۰ درصد کاهش یافته و این در حالی است که تعداد ۵۳ هزار مشترک جدید به مشترکین خانگی و تجاری در استان افزوده شده است.
مدیرعامل شرکت گاز گیلان اضافه کرد: افزایش مصرف گاز در حوزه نیروگاهی و صنعتی و کاهش آن در حوزه مشترکین خانگی و تجاری در راستای استفاده مطلوب از نعمت گاز بسیار ارزشمند است و بدین منظور از کلیه مشترکین خانگی و تجاری که با رعایت دمای آسایش(۱۸ الی ۲۱ درجه) گاز را به صورت بهینه مصرف می کنند نهایت تشکر و قدردانی را داریم.
وی با اعلام این موضوع که هم اکنون ۹۶ جایگاه سی.ان.جی در استان مشغول به کار هستند، تصریح کرد: در بخش حمل و نقل و سی.ان.جی در پاییز امسال بالغ بر ۷۷ میلیون مترمکعب گاز مصرف شده است.
اکبر، یادآور شد: ظرفیت مصرف گاز در گیلان حدود ۷ میلیارد مترمکعب برآورد می شود که امیدواریم بتوانیم تا پایان سال جاری این حجم گاز را به صورت ایمن و پایدار به حوزه های مختلف مشترکین تحویل نماییم.

لینک کوتاه : https://khazardaily.ir/?p=23150
  • دیدگاه‌ها برای گیلانی ها یک میلیارد مترمکعب گاز مصرف کردند بسته هستند

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.