تاریخ : سه شنبه, ۱۸ مرداد , ۱۴۰۱ 12 محرم 1444 Tuesday, 9 August , 2022
15

کوچ هنرپیشه های سینما به برنامه های تلویزیون/ رضا احمدی سراوانی

  • کد خبر : 25855
  • ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۰:۱۰
کوچ هنرپیشه های سینما به برنامه های تلویزیون/ رضا احمدی سراوانی

حتما متوجه این نکته شده اید که مدتی هست مجری بسیاری از برنامه های طنز ؛ سرگرم کننده یا مسابقات تلویزیونی از میان هنرپیشه های تلویزیون انتخاب میشوند ! بدین ترتیب تلاش شده است تا از شهرت هنرپیشه ای خاص برای موفقیت آن برنامه بهره برداری شود . در حالی که تلویزیون قبلاً از شومن […]

حتما متوجه این نکته شده اید که مدتی هست مجری بسیاری از برنامه های طنز ؛ سرگرم کننده یا مسابقات تلویزیونی از میان هنرپیشه های تلویزیون انتخاب میشوند !
بدین ترتیب تلاش شده است تا از شهرت هنرپیشه ای خاص برای موفقیت آن برنامه بهره برداری شود . در حالی که تلویزیون قبلاً از شومن ها و مجریانی استفاده می کرد که به دلیل توانایی های حرفه ای خود یک برنامه را موفق می کردند و پتانسیل های آنان و برنامه شأن بود که باعث شهرت این مجریان شده و حتی پای آنان را به سینما باز می کرد منوچهر نوذری در بعد از انقلاب یکی از همین موارد است .
این داستان به گونه ای دیگر در مطبوعات نیز حاکم بوده است یعنی در جهان رسم است که برخی روزنامه نگاران به سیاست روی می آورند و بر اثر اقبال مردم در انتخابات مورد اقبال قرار می‌گیرند اما در اینجا بخاطر نفوذ مطبوعات در افکار عمومی برخی سیاسیون روزنامه داری را هم به تجربیات خود می افزایند !
به هر حال اکنون خیل هنرپیشه ها در تلویزیون به مجری گری مشغولند در حالی بیشتر آنان اصلا تجربه ای در این زمینه ندارند .
مجری گری و شومنی در تمام دنیا ویژگی ها و شرایطی دارد که در اینجا اصلا به آنها توجه نمی‌شود در نتیجه با انبوه برنامه هایی مواجه هستیم که بسیاری از آنها بینندگان را جلب نمی کنند و از استانداردهای لازم تلویزیونی هم برخوردار نیستند

لینک کوتاه : https://khazardaily.ir/?p=25855
  • نویسنده : رضا احمدی سراوانی
  • منبع : خزر
  • دیدگاه‌ها برای کوچ هنرپیشه های سینما به برنامه های تلویزیون/ رضا احمدی سراوانی بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.