تاریخ : دوشنبه, ۲۴ مرداد , ۱۴۰۱ 18 محرم 1444 Monday, 15 August , 2022
2

کوتاه از فوتبال گیلان…

  • کد خبر : 20466
  • ۲۷ تیر ۱۳۹۶ - ۰:۱۶
کوتاه از فوتبال گیلان…

پهلوان به انزلی می آید؟ خزر – وضیت احسان پهلوان مهاجم تیم ذوب آهن اصفهان نیز برای آمدن به انزلی مشخص نیست. پهلوان “سرباز” است و باید در یکی از دو تیم ملوان انزلی و یا سپاسی شیراز بازی کند. اما اگر مسئولان ملوان بخواهند به او هم مثل امید عالیشاه به جای بستن قرارداد […]

پهلوان به انزلی می آید؟
خزر – وضیت احسان پهلوان مهاجم تیم ذوب آهن اصفهان نیز برای آمدن به انزلی مشخص نیست. پهلوان “سرباز” است و باید در یکی از دو تیم ملوان انزلی و یا سپاسی شیراز بازی کند. اما اگر مسئولان ملوان بخواهند به او هم مثل امید عالیشاه به جای بستن قرارداد دوساله، پیشنهاد حقوق ماهانه بدهند، شاید با پاسخ منفی اش مواجه شوند.

سپیدرود مدافع جدید نمی خواهد
خزر – سپیدرود رشت در قلب خط دفاع خود احمد آهی، هادی موسوی و محسن حسینی را بیش از بقیه در دیدارهای تدارکاتی استفاده می کند. با توجه به حضور یکی – دو بازیکن جوان دیگر، به نظر می رسد که سپیدرودی ها نیاز به مدافع میانی ندارند.

اولین آزمایش جدی ملوان
خزر – ملوان انزلی که پس از سپیدرود رشت به تهران رفته، امروز در نخستین مسابقه اش رویاروی تیم استقلال از خوزستان قرار می گیرد. ملوانان هفته گذشته با دو تیم گیلانی بازی کرده اند و این اولین آزمایش جدی آنان در برابر یک حریف لیگی است.

مذاکره برای حمایت از سپیدرود
خزر – در حالی که سپیدرود رشت در تهران به سر می برد، شهاب مومنی در گیلان مانده و مشغول مذاکره با چند شرکت و یک بانک برای جلب حمایت مالی از تیم قرمزپوش است. گویا آن بانک و شرکت ها قول پرداخت بخشی از هزینه های سپیدرود را داده اند.

غمزه کنار کشید
خزر – حمید غمزه کمک داور گیلانی که در سال های اخیر مسابقات زیادی را با موفقیت قضاوت کرد و به درستی پرچم زد، به دلیل نامعلوم از داوری فوتبال ایران کنار رفت. پس از هادی حاجی عباسی، اکنون حمید غمزه نیز ترجیح داده که در داوری فوتبال حضور نداشته باشد.

لینک کوتاه : https://khazardaily.ir/?p=20466
  • دیدگاه‌ها برای کوتاه از فوتبال گیلان… بسته هستند

اخبار مرتبط

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.