تاریخ : چهارشنبه, ۳۱ شهریور , ۱۴۰۰ 15 صفر 1443 Wednesday, 22 September , 2021
1

هشدار به اصلاح طلبان رشت/ رضا احمدی سراوانی

  • کد خبر : 19160
  • ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۶
هشدار به اصلاح طلبان رشت/  رضا احمدی سراوانی

خزر-قرار است تا چند روز آینده لیست نهایی ائتلاف اصلاح طلبان و اعتدال گرایان رشت برای انتخابات شوراها معرفی شود و این در حالی است که شورای سیاستگذاری این ائتلاف برای انتخاب لیست کاندیداهای خود همچون بسیاری از دیگر شهرهای کشور با چالش های فراوانی مواجه است. تعدد گزینه های پیش رو و البته سهم […]

خزر-قرار است تا چند روز آینده لیست نهایی ائتلاف اصلاح طلبان و اعتدال گرایان رشت برای انتخابات شوراها معرفی شود و این در حالی است که شورای سیاستگذاری این ائتلاف برای انتخاب لیست کاندیداهای خود همچون بسیاری از دیگر شهرهای کشور با چالش های فراوانی مواجه است.
تعدد گزینه های پیش رو و البته سهم خواهی احتمالی برخی گروهها و یا چهره های موثر در این طیف کار را برای انتخاب لیست نهایی دشوار کرده است. وضعیتی که اگر به درستی مدیریت نشود می تواند به ارائه لیستی ضعیف منجر شده و حتی باعث خروج مقطعی برخی گروههای عضو و انتشار لیست های انتخاباتی جداگانه از سوی آنان شود. چنین اتفاقی بی گمان به آسیب دیدن لیست حامیان دولت و موفقیت سایر ائتلاف ها و افرادی خواهد شد.
بنابراین ضرورت دارد تا اصلاح طلبان در انتخابات شوراهای شهر رشت به اجماع رسیده و بستری فراهم نسازند تا در جریان آن احتمال خروج برخی احزاب و گروههای عضو پدید آید و یا لیستی ضعیف و تنها براساس سهم خواهی ها بسته شود. انتخابات شورای پنجم یک آزمون برای جبهه اصلاحات و حامیان دولت روحانی در رشت به شمار می رود. آزمونی که بی گمان نگاه بسیاری از مردم به آن است.

لینک کوتاه : https://khazardaily.ir/?p=19160
  • دیدگاه‌ها برای هشدار به اصلاح طلبان رشت/ رضا احمدی سراوانی بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.