تاریخ : چهارشنبه, ۶ بهمن , ۱۴۰۰ 23 جماد ثاني 1443 Wednesday, 26 January , 2022
10

هرمز ربانی: مردم ملاحظات روحانی در انتخاب کابینه را درک می کنند

  • کد خبر : 20956
  • ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۱
هرمز ربانی: مردم ملاحظات روحانی در انتخاب کابینه را درک می کنند

خزر – جریانی که از سال ۹۲ با انتخاب دکتر روحانی آغاز شد را رو به جلو و تکامل می دانم. رئیس شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان گیلان در گفتگو با روزنامه خزر ضمن بیان مطلب فوق و با اشاره به معرفی کابینه جدید رئیس جمهوری به مجلس گفت: در یک نگاه کلی این کابینه را […]

خزر – جریانی که از سال ۹۲ با انتخاب دکتر روحانی آغاز شد را رو به جلو و تکامل می دانم.
رئیس شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان گیلان در گفتگو با روزنامه خزر ضمن بیان مطلب فوق و با اشاره به معرفی کابینه جدید رئیس جمهوری به مجلس گفت: در یک نگاه کلی این کابینه را نسبت به کابینه قبلی دکتر روحانی بهتر و قوی تر تصور می کنم. هر چند به صراحت می گویم که نسبت به مطالبه و خواسته های مردم نمی تواند پاسخگو باشد.
هرمز ربانی افزود: هر چند انتظارات مردم از کابینه جدید بیشتر بود اما معتفدم که مردم نسبت به گذشته واقع بین تر شده اند و ملاحظات دکتر روحانی را در چنین کابینه ای درک می کنند. البته این امر بدین معنی نیست که از مطالبات مردم کاسته شده و یا بر آن پافشاری نمی کنند بلکه واقعیات را هم در نظر می گیرند. براین اساس مردم می دانند که این کابینه نمی تواند مطلوب نهایی دکتر روحانی باشد.
وی همچنین گفت: هر چند مجلس کنونی با رئیس جمهوری همسوتر است اما روحانی مجبور است ملاحظاتی را در نظر بگیرد.
ربانی افزود: ممکن است کسانی روحانی را متهم به سازش کنند اما اینان با واقعیت قدرت در ایران آشنایی ندارند.
این فعال سیاسی تاکید کرد: روحانی به نظر مردم بی توجه نیست و آنچه مهم است حرکت رو به تکامل است. هر چند ممکن است این حرکت کند و آرام پیش رود اما در جاده پر پیچ و خم دموکراسی در ایران سرعت بیشتر شاید اتوبوس را به ته دره ببرد.
وی افزود: با این وجود معتقدم کنشگران سیاسی باشد با اصرار بر مطالبات واقعی مردم، فضا را برای آقای روحانی آماده تر کنند و بی گمان دم مسیحایی مردم که در انتخابات خود را به روشنی نشان می دهد یخ های اقتدارگرایی را آب می کند.
هرمز ربانی در پایان تاکید کرد: برآیند کابینه معرفی شده توسط رئیس جمهوری را مثبت ارزیابی می کنم هر چند که آن را کابینه دلخواه نمی دانم.

لینک کوتاه : https://khazardaily.ir/?p=20956
  • دیدگاه‌ها برای هرمز ربانی: مردم ملاحظات روحانی در انتخاب کابینه را درک می کنند بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.