تاریخ : دوشنبه, ۲۴ مرداد , ۱۴۰۱ 18 محرم 1444 Monday, 15 August , 2022
8

نصرتی: مدیران شهرداری رشت می خواهند جزو بهترین ها باشند

  • کد خبر : 22687
  • ۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۵
نصرتی: مدیران شهرداری رشت می خواهند جزو بهترین ها باشند

شهردار رشت،در مراسم معارفه جمعی از مدیران شهرداری رشت به خدمت صادقانه و خالصانه تاکید کرد و گفت: امروز هم قسم شدیم که جزو بهترین ها باشیم. به گزارش ایسنا، مسعود نصرتی در مراسم معارفه جمعی از مدیران شهرداری رشت گفت: باید از امکانات موجود حداکثر استفاده را بهره ببریم و برای توسعه شهر تلاش […]

شهردار رشت،در مراسم معارفه جمعی از مدیران شهرداری رشت به خدمت صادقانه و خالصانه تاکید کرد و گفت: امروز هم قسم شدیم که جزو بهترین ها باشیم.
به گزارش ایسنا، مسعود نصرتی در مراسم معارفه جمعی از مدیران شهرداری رشت گفت: باید از امکانات موجود حداکثر استفاده را بهره ببریم و برای توسعه شهر تلاش کنیم.
وی اضافه کرد:سعی کردیم در انتصاب مدیران به تخصص،تجربه و توانایی افراد توجه کنیم و شهر به خدمت رسانی لحظه ای مدیران نیازمند است .
شهردار رشت اظهار کرد: شهرداری رشت به مدیرانی نیازمند است که علاوه بر هنر مدیریت، تخصص کافی در حوزه مربوطه را نیز داشته باشند .دکتر نصرتی پای کار بودن و حضور مستمر را ویژگی مهم مدیران برشمرد و گفت: مدیران متوسطی که پای کار هستند از مدیران بانبوغی که پای کار نیستند موفق تر هستند و مدیریت شهری به مدیری با حضور بالا و پای کار نیاز دارد.
وی با اشاره به اینکه با تمام توان سعی شد انتصاب مدیران براساس شایسته سالاری صورت گیرد،اظهار کرد:در پست هایی از مدیران باتجربه استفاده کردیم که بتوانند مدیران جوانتر را مشاوره دهند
دکتر نصرتی افزود:عدم استفاده از مدیران باتجربه به ضعف تشکیلاتی ما برمی گردد زیرا زمان زیادی صرف شده و شهرداری هزینه زیادی انجام داده تا یک فرد دارای تجربه شود و باید شهر از هزینه هایی که انجام شده بهره گیرد.
شهردار رشت اضافه کرد: در برخی از پست های مدیریتی برای رفع کمبود مدیر و کارشناس مورد نیاز از کارگروه ها استفاده کنیم و به طور مثال در مناطق شهرداری نیازمندیم واحدهای حقوقی و املاک جداگانه ای داشته باشیم که اکنون دراختیار نداریم.
دکتر نصرتی با تاکید براینکه شهر قابلیت مکث ندارد تاکید کرد: ما باید خودمان را با شهر منطبق کنیم و انتظار نداشته باشیم شهر با ما منطبق شود و از هر ظرفیتی برای توسعه شهر باید استفاده کنیم.
وی متذکر شد: تعصب به شهر بالاتر از تعصب به سازمان است و اگر احساس تعلق داریم باید اول به ایران،دوم به رشت و سوم به سازمان فکر کنیم و نباید هیچ وقت شهر را فدای سازمان کنیم.
دکتر نصرتی با اشاره به یکی از استراتژی های انتخاب مدیران شهرداری اظهار کرد:در برخی از پست های مدیریتی از تجربیات مدیران دستگاه های اجرایی دیگر و شهرهای همجوار رشت بهره بردیم.
شهردار رشت با اشاره به اینکه تغییرات انجام شده براساس چشم اندازهای ترسیم شده انجام شد،افزود: به عنوان مثال اگر مساله محیط زیست برای ما مدنظر است تیم مدیریتی تعریف شده قرار است براساس آن هدف حرکت کند و اگر مساله گردشگری،عمرانی مدنظر است تیم مدیریتی براساس آن ویژگی ها خود را تجهیز می کند.
دکتر نصرتی با اشاره به اینکه تغییر و تحولات مدیریتی در شهرداری در روز ۱۱ آذر که برای گیلانی ها ارزشمند است،انجام شد گفت: باید با درایت،ابتکار،مجاهدت و سخت کوشی هم قسم شویم و وفاق داشته باشیم و میثاق امضا کنیم که قرار است جزو بهترین ها باشیم.
وی خاطرنشان کرد:باید با اتحاد و همدلی ثابت کنیم شهری داریم که آماده پذیرای سرمایه گذار است و می تواند سرمایه گذار در آن ورود کند.

لینک کوتاه : https://khazardaily.ir/?p=22687
  • دیدگاه‌ها برای نصرتی: مدیران شهرداری رشت می خواهند جزو بهترین ها باشند بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.