تاریخ : دوشنبه, ۱۳ تیر , ۱۴۰۱ 5 ذو الحجة 1443 Monday, 4 July , 2022
5

نامه ای که حاشیه ساز شد!

  • کد خبر : 21931
  • ۲۱ مهر ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۵
نامه ای که حاشیه ساز شد!

درخواست خانه‌ی سازمانی سرپرست سابق شهرداری رشت طی روزهای اخیر سوژه رسانه های کشور شد. به گزارش ایسنا، در پی انعکاس نامه سرپرست سابق شهرداری رشت که در نامه‌ای خطاب به خودش تقاضای یک‌منزل سازمانی را کرد و انعکاس تصویر این نامه در فضای مجازی طی روزهای اخیر سبب شد تا منتقدان این امر تمام […]

درخواست خانه‌ی سازمانی سرپرست سابق شهرداری رشت طی روزهای اخیر سوژه رسانه های کشور شد.
به گزارش ایسنا، در پی انعکاس نامه سرپرست سابق شهرداری رشت که در نامه‌ای خطاب به خودش تقاضای یک‌منزل سازمانی را کرد و انعکاس تصویر این نامه در فضای مجازی طی روزهای اخیر سبب شد تا منتقدان این امر تمام هنر رسانه‌ای خود را بکار گیرند و علاوه بر کانال‌ها و سایت‌ها که به بازنشر این خبر پرداختند کارکاتوریست ها و شعرا هم دست به قلم شدند.
فرامرز جمشید پور سرپرست سابق شهرداری رشت در این خصوص گفت: بر اساس ماده ۳ شهرداریها شهرداری موظف است برای شهردار یا سرپرست شهرداری در طول مدت خدمت مسکن مناسبی تهیه کند و اگر مسکن مناسب نداشت ۲۰ درصد به حقوق مبنا یا فوق العاده شغل فرد اضافه کند.
وی ادامه داد: همه شهرها و شهرداری ها بر این اساس عمل می کنند و چون بنده به مدت چهار ماه با حفظ سمت معاون حمل و نقل ،سرپرست شهرداری بودم و دو پست حقوقی مجزا داشتم، مدیران مجموعه در پایان ماموریت به بنده پیشنهاد کردند تا از مزایای مسکن بهره‌مند شوم، بنده هم از جایگاه معاونت حمل و نقل برای عالی ترین مقام شهرداری که در آن زمان خودم سرپرست شهرداری را بر عهده داشتم نامه زده و در خواست دادم تا اقدام قانونی صورت گیرد.
جمشیدپور اضافه کرد: تاکنون نه خانه ای دریافت کرده ام و نه وجهی پرداخت شده است و می توانم بگویم آش نخورده و دهن سوخته ولی آنچه که مهم است نباید نامه اداری محرمانه در سطح وسیع انتشار داده می شد.
وی از مسئولین مربوطه در خواست کرد تا جلوی چنین رفتارهایی که برای تخریب شان و شخصیت افراد صورت می گیرد و نوعی ولنگاری در فضای مجازی است را بگیرند.
رئیس شورای اسلامی شهر رشت در همین رابطه گفت: اتفاقاتی که اخیراً در شهرداری رشت افتاد و از طریق رسانه‌ها و در فضای مجازی مورد هجمه و گاها تمسخر قرار گرفت تأسف‌برانگیز بوده و با آن برخورد خواهد شد.
سید امیرحسین علوی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به اینکه استفاده و سوءاستفاده از جایگاه‌های مدیریتی حتی به کمترین اندازه قابل‌پذیرش نیست بیان کرد: برای رسیدن انقلاب به این جایگاه خون‌های بسیاری ریخته شد و چه‌بسا جوانانی که با مدارک عالیه تحصیلی و علمی جان خود را نثار ارزش‌های اسلام و انقلاب کردند.
وی با اذعان به اینکه شهر رشت درگذشته از باب داشتن نخستین کتابخانه، نخستین داروخانه شبانه‌روزی و… جزو اولین‌ها در کشور بود گفت: طی یکی دو روز اخیر با سهل‌انگاری و اشتباه دو مدیر شهرداری، شهر رشت با آن پیشینه عظیم فرهنگی و تاریخی در تمسخر و استهزاء و طنز جزو برترین‌ها قرارگرفته و این برایمان مایه شرمساری است.
رئیس شورای اسلامی شهر رشت با تأکید بر اینکه شورای پنجم رشت اجازه چنین رفتارهایی را نخواهد داد گفت: منتخبین مردم رشت در شورای پنجم عهد بسته‌اند که برای پیشرفت همه‌جانبه شهر تلاش کنند و یقیناً باکسانی که موجبات تمسخر شهر عزیزمان بشوند به‌شدت برخورد خواهیم کرد و مدیران شهرداری رشت امانت‌دار و حافظ بیت‌المال باشند.
علوی در خاتمه بابیان اینکه از بابت اتفاقات اخیر و نامه‌های خودبه‌خود زدن شرمسار مردم فهیم رشت هستیم بیان کرد: شهروندان رشت بدانند که دیگر اجازه چنین رفتارهایی به هیچ‌یک از افراد تحت نظارت شورا و شهرداری رشت داده نمی‌شود و با اعمال کنندگان این اقدامات نیز برخورد خواهد شد.
اخیراً فرامرز جمشیدپور سرپرست سابق شهرداری رشت در نامه‌ای به خود تقاضای یک باب منزل مسکونی را نموده بود.
همچنین پور ناصرانی شهردار منطقه یک رشت نیز نام خود را به‌عنوان کارمند نمونه شهرداری منطقه اعلام کرده بود و این موضوع در فضای مجازی سروصدای زیادی بپا کرده و مورد تمسخر قرار گرفت.

اما در نهایت درخواست بازخرید شدن از فعالیت در شهرداری از عواقب نامه نگاری جمشیدپور به خود شد.
گفته می شود فرامرز جمشیدپور سرپرست سابق شهرداری رشت در پی انتشار نامه درخواست منزل برای خود و بازتاب گسترده آن در رسانه ها، درخواست بازخرید کردن خود از فعالیت در شهرداری را کرده است.

لینک کوتاه : https://khazardaily.ir/?p=21931
  • دیدگاه‌ها برای نامه ای که حاشیه ساز شد! بسته هستند

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.