تاریخ : چهارشنبه, ۶ بهمن , ۱۴۰۰ 23 جماد ثاني 1443 Wednesday, 26 January , 2022
3

مسعود نصرتی شهردار رشت شد

  • کد خبر : 21273
  • ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۹
مسعود نصرتی شهردار رشت شد

مسعود نصرتی در هفتمین جلسه شورای اسلامی رشت، با ۱۱ رأی اعضاء، به عنوان شهردار این کلانشهر انتخاب و معرفی شد. به گزارش خبرنگار ایرنا، اعضای شورای اسلامی رشت در جلسه امروز ، مسعود نصرتی را از بین ۲ نامزد نهایی منتخب برای تصدی پست شهرداری این کلانشهر، انتخاب و معرفی کردند. محمد زالفی ، […]

مسعود نصرتی در هفتمین جلسه شورای اسلامی رشت، با ۱۱ رأی اعضاء، به عنوان شهردار این کلانشهر انتخاب و معرفی شد.
به گزارش خبرنگار ایرنا، اعضای شورای اسلامی رشت در جلسه امروز ، مسعود نصرتی را از بین ۲ نامزد نهایی منتخب برای تصدی پست شهرداری این کلانشهر، انتخاب و معرفی کردند. محمد زالفی ، مهدی فرشاد فقیه و مسعود کاظمی قبل از رأی گیری ، انصراف دادند.
پیشتر و در چهارمین جلسه شورای اسلامی رشت که چهارشنبه هفته گذشته برگزار شد؛ با رای اعضاء، پنج نامزد به نام های مسعود نصرتی، مسعود کاظمی، مسعود اسلامی، محمد زالفی و مهدی فرشاد فقیه برای انتخاب نهایی به دست گرفتن سکان مدیریت این کلانشهر ، انتخاب شده بودند.
این تعداد از بین ۲۲ نفر از نامزدهای به دست گرفتن کرسی شهرداری این کلانشهر که برنامه هایشان را برای اعضای شورای اسلامی رشت ارائه داده بودند، انتخاب شدند که طی دو روز گذشته (شنبه و یکشنبه) در جریان برگزاری پنجمین و ششمین جلسه شورا، با حضور در صحن، به بیان برنامه های خود پرداختند که در نهایت پس از جمع بندی اعضا، یک نفر با رای اکثریت ، شهردار رشت شد.
شهرداری رشت دارای پنج منطقه و ۱۰ سازمان است، کلانشهر رشت نیز حدود ۷۰۰ هزار نفر جمعیت ثابت دارد که به طور متوسط ، این تعداد در طول روز به بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر می رسد.
رشت از نخستین شهرهای ایران است که در آن شهرداری تاسیس شد؛ حاج میرزا خلیل آقا نخستین رئیس انجمن بلدیه رشت بود و پس از انتخاباتی در روز دهم بهمن ماه ۱۲۸۶، این انجمن تاسیس شد، مردم رشت از ابتدای تاسیس شهرداری تاکنون، شاهد حضور بیش از ۶۰ شهردار بوده اند.

لینک کوتاه : https://khazardaily.ir/?p=21273
  • دیدگاه‌ها برای مسعود نصرتی شهردار رشت شد بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.