تاریخ : دوشنبه, ۲۴ مرداد , ۱۴۰۱ 18 محرم 1444 Monday, 15 August , 2022
3

مدیرکل بازرسی استان گیلان: عمل سرپرست سابق شهرداری رشت “قبیح” است

  • کد خبر : 21883
  • ۱۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۹
مدیرکل بازرسی استان گیلان: عمل سرپرست سابق شهرداری رشت “قبیح” است

مدیرکل بازرسی استان گیلان با بیان اینکه عمل سرپرست سابق شهرداری رشت عملی قبیح است گفت: تاکنون منزلی تحویل وی نشده و جلوی امتیاز این واگذاری نیز برای وی سلب شده است. سیف‌الله مسرور در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به نامه منتشر شده در رسانه‌ها در ارتباط با واگذاری یک باب منزل مسکونی به […]

مدیرکل بازرسی استان گیلان با بیان اینکه عمل سرپرست سابق شهرداری رشت عملی قبیح است گفت: تاکنون منزلی تحویل وی نشده و جلوی امتیاز این واگذاری نیز برای وی سلب شده است.
سیف‌الله مسرور در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به نامه منتشر شده در رسانه‌ها در ارتباط با واگذاری یک باب منزل مسکونی به معاون حمل و نقل و امور زیربنایی شهرداری رشت اظهار داشت: عمل سرپرست سابق شهرداری رشت عملی قبیح است.
مدیرکل سازمان بازرسی استان گیلان با اشاره به اینکه پیگیری‌های لازم در این زمینه از سوی سازمان بازرسی استان انجام شد اعلام کرد: تاکنون منزلی تحویل وی نشده است.
بازرس کل استان گیلان با تاکید بر اینکه نه تنها تاکنون منزلی تحویل وی نشده است بلکه جلوی امتیاز این واگذاری نیز برای وی سلب شده و در آینده نیز چنین امکانی را نخواهد داشت.
تصویر نامه‌ای در فضای مجازی منتشر شد که نشان از درخواستی از سوی معاون حمل و نقل و امور زیربنایی شهرداری رشت به سرپرست سابق شهرداری رشت داشت و در آن نامه در اختیار گرفتن یک منزل مسکونی در رشت برای سکونت وی تقاضا شده بود.
از نکات قابل توجه در این نامه مشترک بودن نام درخواست‌کننده و مرجع صدور دستور بود.

لینک کوتاه : https://khazardaily.ir/?p=21883
  • دیدگاه‌ها برای مدیرکل بازرسی استان گیلان: عمل سرپرست سابق شهرداری رشت “قبیح” است بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.