تاریخ : پنج شنبه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۱ 8 جماد أول 1444 Thursday, 1 December , 2022
4

مدافعان اقتصاد

  • کد خبر : 26220
  • ۰۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۵
مدافعان اقتصاد

هر ملتی در طول حیات خود نیازمند نیروهایی است که از کیان آن حراست کرده و عوامل بازدارنده‌ای که موجب فروپاشی و عقب‌ماندگی آن می‌شوند را حذف و خنثی سازد . این نیروهای حیاتبخش به‌ویژه در بزنگاه‌های تاریخی آن ملت نقشی پررنگ‌تر ایفا می‌کنند . بر این اساس نه‌تنها در ایران که در گیلان نیز […]

هر ملتی در طول حیات خود نیازمند نیروهایی است که از کیان آن حراست کرده و عوامل بازدارنده‌ای که موجب فروپاشی و عقب‌ماندگی آن می‌شوند را حذف و خنثی سازد . این نیروهای حیاتبخش به‌ویژه در بزنگاه‌های تاریخی آن ملت نقشی پررنگ‌تر ایفا می‌کنند .
بر این اساس نه‌تنها در ایران که در گیلان نیز در طول تاریخ شاهد حضور درخشان چنین نیروهایی هستیم که اگر نباشند هزینه‌های توسعه جامعه مادر به‌شدت افزایش‌ می یابد .
این مدافعان جامعه گاهی شناخته‌شده و در بسیاری موارد نیز ناشناخته می‌مانند .
مدافعانی که در طول تاریخ از مرزهای کشورمان پاسداری کرده‌اند یا مدافعان سلامت که در همین چند ساله اخیر کاری سترگ در بازیابی سلامت مردم به انجام رسانده‌اند از جمله نمونه‌هایی هستند که جامعه به اهمیت آن‌ها واقف شده‌است .
اما دراین‌میان به‌ویژه در کشورمان بخشی که ایثارگرانه ایستاده‌ مدافعان اقتصاد است . نیرویی که اگر تدبیر و کنش آنان نباشد، مردمان این سرزمین در گردنه بحران اقتصادی آسیب‌های بیشتری خواهد دید .
مدافعان اقتصاد را باید بیشتر در بخش خصوصی جستجو کرد . آنان که در چنین شرایطی با کارآفرینی به تقویت بنیان‌های اقتصادی کشور پرداخته و با وجود مشکلات و ریسک‌های فراوان همچنان حضوری فعال و تعیین کننده برای حفظ اقتصاد جامعه دارند .

لینک کوتاه : https://khazardaily.ir/?p=26220
  • نویسنده : رضا احمدی سراوانی
  • منبع : خزر
  • دیدگاه‌ها برای مدافعان اقتصاد بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.