تاریخ : دوشنبه, ۱۳ تیر , ۱۴۰۱ 5 ذو الحجة 1443 Monday, 4 July , 2022
8

مجتمع سردارجنگل رشت اولویت پروژه های عمرانی فرهنگ و هنر گیلان

  • کد خبر : 23121
  • ۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۶
مجتمع سردارجنگل رشت  اولویت پروژه های عمرانی فرهنگ و هنر گیلان

مدیرکل ارشاد اسلامی گیلان، با اشاره به اینکه سالن آمفی تئاتر سردارجنگل رشت با توجه به نیاز جامعه هنری در اولویت پروژه های عمرانی ما قرار دارد، گفت: در همین راستا، تمام تلاش ما این است که این پروژه در اسرع وقت آماده بهره برداری شود. به گزارش ایسنا، دکتر فیروز فاضلی در جلسه شورای اداری با […]

مدیرکل ارشاد اسلامی گیلان، با اشاره به اینکه سالن آمفی تئاتر سردارجنگل رشت با توجه به نیاز جامعه هنری در اولویت پروژه های عمرانی ما قرار دارد، گفت: در همین راستا، تمام تلاش ما این است که این پروژه در اسرع وقت آماده بهره برداری شود.
به گزارش ایسنا، دکتر فیروز فاضلی در جلسه شورای اداری با موضوع طرح ها و بودجه عمرانی فرهنگ و هنر گیلان، تاکید کرد: با توجه به میزان تخصیص بودجه های عمرانی در قالب ردیف   های بودجه، روسای ادارات شهرستان تمام نیازهای خود را اولویت   بندی نمایند تا کارهای واجب و نیازهای فوری زیر نظر دفتر فنی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان انجام شود.
وی با اعلام آمار بودجه های عمرانی تصویب شده در شهرستان ها،خاطرنشان کرد:در جلسات شورای برنامه ریزی شهرستان ها تمام تلاش خود را انجام دهید که بودجه بیشتری جذب کنید.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان،مجتمع های فرهنگی و هنری را مکانی برای ارائه فعالیت های فرهنگی و هنری در شهرستان ها دانست و تصریح کرد:باید تمام تلاش خود را صرف این نماییم تا هنرمندان در هنگام بهره برداری از مجتمع ها از بهترین امکانات استفاده کنند.
این مقام مسئول، با اشاره به اینکه سالن آمفی تئاتر سردارجنگل رشت با توجه به نیاز جامعه هنری در اولویت پروژه های عمرانی ما قرار دارد، گفت: در همین راستا، تمام تلاش ما این است که این پروژه در اسرع وقت آماده بهره برداری شود.

لینک کوتاه : https://khazardaily.ir/?p=23121
  • دیدگاه‌ها برای مجتمع سردارجنگل رشت اولویت پروژه های عمرانی فرهنگ و هنر گیلان بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.