تاریخ : پنج شنبه, ۵ خرداد , ۱۴۰۱ 25 شوال 1443 Thursday, 26 May , 2022
3

متقاضیان یک به یک برای خرید صف کشیده اند!

  • کد خبر : 23000
  • ۰۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۶
متقاضیان یک به یک برای خرید صف کشیده اند!

سومین متقاضی خرید در باشگاه سپیدرود کمتر از ۴۸ ساعت از اعلام نام جواد تن زاده به عنوان متقاضی خرید تمامی سهام سپیدرود نمی گذرد که یک نام دیگر بر سر زبان ها افتاده است. به گزارش روزنامه خزر، فردی که تا پیش از سرزبان افتادن نام تن زاده ، بخش عمده ای از هزینه […]

سومین متقاضی خرید در باشگاه سپیدرود
کمتر از ۴۸ ساعت از اعلام نام جواد تن زاده به عنوان متقاضی خرید تمامی سهام سپیدرود نمی گذرد که یک نام دیگر بر سر زبان ها افتاده است.
به گزارش روزنامه خزر، فردی که تا پیش از سرزبان افتادن نام تن زاده ، بخش عمده ای از هزینه های باشگاه را متقبل شده بود و طبق اسنادی که ارائه داده است قریب به ۳۱۰ میلیون تومان برای سپیدرود هزینه کرده است، خواهان خرید این باشگاه لیگ برتری شده است.
وی که پشت پرده به توافقاتی با کیومرث بیات دست یافته بود، این روزها با مطرح شدن نام تن زاده و انتقال ۱۰۰ درصد سهام باشگاه به وی ، به تکاپو افتاده است و با حضور در هیات فوتبال گیلان خواهان روشن شدن هزینه کردش در دوران کوتاه حضور بیات شده است .
طبق ادعای ایشان و مستنداتی که به هیات فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان استان ارائه نموده است تقریبا بخش قابل توجهی از هزینه هایی که کیومرث بیات (متقاضی خرید باشگاه سپیدرود) انجام داده بود را این تاجر گیلانی پرداخت نموده است. پرداخت بخشی از دویست میلیون تومانی که در ابتدای حضور بیات به بازیکنان داده شده، پرداخت هزینه های اقامت بازیکنان سپیدرود پیش از مسابقه با پرسپولیس و نفت، پرداخت بدهی کعبی به فدراسیون فوتبال، پرداخت هزینه البسه، دارو و مخارج مربی و بازیکنان خارجی سپیدرود از جمله مخارج ادعایی وی است که در یک ماه اخیر پرداخت نموده است.
این تاجر گیلانی در نهایت پس از مذاکره با یکی از مدیران ارشد سپیدرود، خواهان خریداری باشگاه سپیدرود شد و بدین ترتیب یک خریدار دیگر به گزینه های خرید این باشگاه پرطرفدار شهرباران اضافه شده است.
به گزارش روزنامه خزر، تیم فوتبال سپیدرود رشت، آدینه آتی و از هفته شانزدهم رقابت های لیگ برتر در مشهد به مصاف سیاه جامگان این شهر می رود.

لینک کوتاه : https://khazardaily.ir/?p=23000
  • دیدگاه‌ها برای متقاضیان یک به یک برای خرید صف کشیده اند! بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.