تاریخ : چهارشنبه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۱ 17 شوال 1443 Wednesday, 18 May , 2022
5

کنسرت موفق و باشکوه آرش آریا ن‍ژاد در رشت: سربلند

  • کد خبر : 9771
  • ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۲

خزر – آرش در کنسرت رشت شب هایی بیاد ماندنی در آسمان هنر گیلان آفرید. شب هایی که بسیاری از دوستداران موسیقی را به وجد آورد. ستاره شمالی موسیقی پاپ ایران که با ۳ اجرا در یک کنسرت به رکوردی در میان خوانندگان گیلانی دست یافت، بار دیگر با اجرایی حیرت آور همگان را به […]

خزر – آرش در کنسرت رشت شب هایی بیاد ماندنی در آسمان هنر گیلان آفرید. شب هایی که بسیاری از دوستداران موسیقی را به وجد آورد.
ستاره شمالی موسیقی پاپ ایران که با ۳ اجرا در یک کنسرت به رکوردی در میان خوانندگان گیلانی دست یافت، بار دیگر با اجرایی حیرت آور همگان را به شوق آورد وکلاس کنسرت های خوانندگان پاپ گیلان را وارد مرحله بالاتری کرد.
آرش آریا نژاد با عشق پاک برنامه خود را در میان تشویق شدید طرفدارانش آغاز کرد. پس از آن اقیانوس را خواند. ترانه ای که خاطرات آلبوم اول و موفقیت بی نظیر آن را در فروش بالایش یادآور شد. فکرم سمت تو میره سومین ترانه ای بود که اجرا شد و همزمان با اجرای ترانه موفق بهونه، ستاره شمالی موسیقی پاپ ایران به همگان نشان داد که لقبی در شان هنر و توانش دارد.
اجرای چند آهنگ شاد حاضران کنسرت بزرگ آرش در استان خودش را بر سر شوق آورد و هنگامی که او اعلام کرد قرار است ترانه ببار باران به زبان گیلکی را بخواند، تشویق طرفدارانش سالن کنسرت را به لرزه در آورد. ترانه ای احساسی و عاشقانه که اشک بسیاری از حاضران را سرازیر کرد.
آرش که در اجرای این برنامه به طور دائم با اهدای گل مورد تشویق و تقدیر طرفدارانش قرار می گرفت. پس از اجرای چند ترانه شاد، ترانه معروف “اعتراف” را خواند. ترانه ای که قدرت احساس صدای او را به رخ کشید.
آرش با اجرای ترانه بلاتکلیف برنامه خود را به پایان برد و بدین ترتیب ستاره ای شمالی در آسمان موسیقی پاپ ایران درخشید.

لینک کوتاه : https://khazardaily.ir/?p=9771
  • دیدگاه‌ها برای کنسرت موفق و باشکوه آرش آریا ن‍ژاد در رشت: سربلند بسته هستند

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.