تاریخ : چهارشنبه, ۵ آبان , ۱۴۰۰ 21 ربيع أول 1443 Wednesday, 27 October , 2021
5

فرهام زاهد: توسعه، فرزند وحدت است

  • کد خبر : 22998
  • ۰۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۵
فرهام زاهد: توسعه، فرزند وحدت است

فرهام زاهد عضو شورای شهر رشت گفت: شاهد رخدادهایی هستیم که موجب نگرانی همه کسانی شده که دل در گرو انقلاب دارند. در شهر باران، شهری که تمام زشتی ها را می شورد و از بین می‌برد. بنرهایی نصب شده که بازخورد و حاصلش چیزی جز پاشیدن بذر نفاق و ایجاد موانع در برابر وحدت […]

فرهام زاهد عضو شورای شهر رشت گفت: شاهد رخدادهایی هستیم که موجب نگرانی همه کسانی شده که دل در گرو انقلاب دارند. در شهر باران، شهری که تمام زشتی ها را می شورد و از بین می‌برد. بنرهایی نصب شده که بازخورد و حاصلش چیزی جز پاشیدن بذر نفاق و ایجاد موانع در برابر وحدت ملی نیست.»
وی ادامه داد:«اینکه چهره برخی از دلسوزان انقلاب در داخل نماد های صهیونیسم قرار بگیرد ضربه اش به انقلاب می خورد.
زاهد اظهار داشت:اگر ازمخالفان رئیس دولت اصلاحات درباره شان سوال شود، همه از میهن پرستی و نجابتش می گویند. عمل سیاسی او در این سال‌ها نشان داد، که ایشان رهبری انقلاب را فصل‌خطاب خود می دانند و پایپندی خود را بارها به نظام مقدس جمهوری اسلامی ابراز داشتند. به قول شاعر فرهیخته رشت، آقای ابتهاج : «روزگاری سپری شد و کس مرد ره عشق ندید» چه وقت قرار است رفتار ایشان دیده شود؟»
زاهد با اشاره به این نکته که دولت اصلاحات بهترین عملکرد اقتصادی را در دولت های پس ازانقلاب داشته، گفت:«عده ای آمدند و ۸ سال ناتوانی خود را پشت بازی با باورهای مذهبی مردم پنهان کردند وهر آنچه دستاورد دولت های پیشیین بود را به باد دادند. تنها کافی است قیمت دلار را در ابتدای و انتهای دولت آقای احمدی نژاد و دولت اصلاحات با هم مقایسه کنید. شوک های اقتصادی که آقای احمدی نژاد به کشور وارد کرد را تنها می توان از تفکری انتظار داشت که خود را صاحب هاله¬نور می داند.»
وی ادامه داد:« پاک دستی رئیس دولت اصلاحات یکی دیگر از نقاط درخشان تعهد ایشان به نظام و کشور است. اگر دکل نفتی در زمان ریاست جمهوری ایشان ناپدید می شد آقایان رسوایش کرده بودند.»
عضو شورای شهر رشت بیان داشت:« زمان خیلی چیزها را ثابت می‌کند . مردم اکنون شاهد هستند که چه کسانی در کشور با نانجیبی به ارکان نظام دهن‌کجی می‌کنند و خوراک دست رسانه‌های بیگانه می‌دهند. گمان کنم امروز به همه ثابت شده که ۸ سال چه کسانی بزرگترین خدمت را به رهبران اسرائیل کردند ، چه کسانی با آنها جلوی دوربین نشستند. اما ببینید فحشش را در داخل چه کسانی خوردند. جالب اینجاست که امروز حامیان همان سیاست‌ها عکس کسی را در نماد‌های صهیونیستی قرار می دهند که وفاداریش را به رهبری و نظام ثابت کرده است.»
وی گفت:« کشور و شهر رشت مشکلات بسیاری دارد که رسیدگی به آنان می تواند موجب تقویت جامعه مدنی و توسعه اقتصادی و در مجموع موجب بهبود کیفی زندگی مردم شود. شرایط کشور و منطقه را بسنجیم، آیا مقدار زمانی را که دوستان ما برای طراحی و پاشیدن بذر کینه تلف کردند برای برون رفت کشور از مشکلات هم وقت گذاشتند. چشم های بسیاری به این دوخته شده که مردم ناامید شوند و وحدت خود را از دست دهند تا آنان کشور را تهدید کنند.»
وی در پایان افزود:« دوستان از تاریخ درس بگیرند، معادلات منطقه را دنبال کنند.طبق فرمایشات مقام معظم رهبری، کشور نیاز به وحدت و همدلی دارد. به گمانم یکی از فرزندان وحدت ،توسعه است. چقدر خوب بود که این کینه ابتدا در شهر باران از سینه ها پاک می شد وهمه همتی جهادی را برای پیشرفت ایران و نظام و به تبع آن رشت شروع می کردیم و ایران را برای همه ایرانیان می خواستیم»

لینک کوتاه : https://khazardaily.ir/?p=22998
  • دیدگاه‌ها برای فرهام زاهد: توسعه، فرزند وحدت است بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.