تاریخ : سه شنبه, ۱۸ مرداد , ۱۴۰۱ 12 محرم 1444 Tuesday, 9 August , 2022
11

فرشید احمدی: گیلان مستعدترین استان برای سرمایه گذاری است

  • کد خبر : 24934
  • ۰۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۰
فرشید احمدی: گیلان مستعدترین استان برای سرمایه گذاری است

خزر – افزایش نرخ تورم و نوسات نرخ ارز از عمده ترین دلایل مشکلات کنونی اقتصاد است. فرشید احمدی مدیر هایپر احمدی با بیان این مطلب افزود: مشکلات اقتصادی وقتی به استان ها می رسد می تواند بزرگتر شود و این نکته نیازمند مسئولانی است تا بتوانند بخوبی ابعاد موجی که ایجاد شده را هدایت […]

خزر – افزایش نرخ تورم و نوسات نرخ ارز از عمده ترین دلایل مشکلات کنونی اقتصاد است.
فرشید احمدی مدیر هایپر احمدی با بیان این مطلب افزود: مشکلات اقتصادی وقتی به استان ها می رسد می تواند بزرگتر شود و این نکته نیازمند مسئولانی است تا بتوانند بخوبی ابعاد موجی که ایجاد شده را هدایت کرده و با اهرم های موجود همچون مشوق های لازم، سرمایه های هرچند محدود را برای تقویت اقتصاد گیلان و گذار از مشکلات به کار گیرند.
وی با بیان اینکه متاسفانه ریسک سرمایه گذاری در شرایط کنونی اقتصاد افزایش یافته گفت: برای حل این مشکل و تشویق سرمایه گذاران به سرمایه گذاری بیشتر باید چاره ای اندیشید.
فرشید احمدی افزود: بی گمان باید از سرمایه های موجود حفاظت کرد و آن ها را در محل مناسب به کار گرفت چرا که در سالیان گذشته برخی سرمایه گذاری ها در جاهایی انجام شده که جواب ندادند. بنابراین عملا این سرمایه ها به هدر رفتند. بنابراین در شرایطی که سرمایه محدودی وجود دارد باید حداکثر بهره وری را داشت و با شناسایی نیازهای واقعی، سرمایه گذاری کرد تا به اتلاف سرمایه منجر نشود.
مدیر بزرگ ترین هایپر مارکت شمال کشور با بیان اینکه گیلان مستعدترین استان برای سرمایه گذاری است افزود: اکنون ضرورت دارد تا زمین های کشاورزی در شمال حفظ شده و از تقسیم و تغییر کاربری آن ها جلوگیری بعمل آید. امری که به امنیت غذایی کشور کمک شایانی خواهد کرد.
این کارشناس اقتصادی ادامه داد: برای توسعه گیلان، محور گردشگری در این استان باید تقویت شود و این امر مستلزم آن است تا بسترهای لازم با حفظ و ارتقای استانداردهای زیست محیطی فراهم آید.

لینک کوتاه : https://khazardaily.ir/?p=24934
  • دیدگاه‌ها برای فرشید احمدی: گیلان مستعدترین استان برای سرمایه گذاری است بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.