تاریخ : چهارشنبه, ۶ مهر , ۱۴۰۱ 3 ربيع أول 1444 Wednesday, 28 September , 2022
5

فرشید احمدی در گفتگو با خزر: برای رونق کسب و کار، به روز باشید

  • کد خبر : 23869
  • ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۰:۳۸
فرشید احمدی در گفتگو با خزر: برای رونق کسب و کار، به روز باشید

خزر: گیلان برای توسعه نیازمند همدلی و همراهی تمامی مدیران با سرمایه گذاران و کارآفرینان است. فرشید احمدی یکی از مدیران هایپر احمدی در گفتگو با خزر افزود: گاهی طوری در گیلان رفتار می شود که سرمایه گذار جرات نمی کند در این استان سرمایه گذاری کند. وی گفت: داستان حمایت از سرمایه گذاران در […]

خزر: گیلان برای توسعه نیازمند همدلی و همراهی تمامی مدیران با سرمایه گذاران و کارآفرینان است.

فرشید احمدی یکی از مدیران هایپر احمدی در گفتگو با خزر افزود: گاهی طوری در گیلان رفتار می شود که سرمایه گذار جرات نمی کند در این استان سرمایه گذاری کند.
وی گفت: داستان حمایت از سرمایه گذاران در سایر استان ها و عدم حمایت جدی از آنان در گیلان را همه شنیده اند که بالاخره باید برای فکری اساسی کرد. مثلا در سایر استان ها برای ایجاد فروشگاههای زنجیره ای امکانات می دهند تا سرمایه گذار بیاید اما اینجا چنین خبری نیست.
این کارشناس اقتصادی افزود: هر چند در سال های اخیر حمایت از سرمایه گذاران در گیلان بهتر از قبل شده اما تا رسیدن به درجه مطلوب هنوز فاصله وجود دارد.
وی در ادامه خواستار تغییر نگرش ها در برخی عادات عمومی شد و گفت: برخی افراد در گیلان فکر می کنند که یک شبه باید پولدار شد و سریع باید به سود رسید در حالی که اینطور نیست و یک سرمایه گذار پس از چند سال به سود می رسد.
وی افزود: براساس همین عادات و تفکرات غلط است که برخی می گویند در گیلان کار نیست. در حالی که تعدادی هستند که حاضر به کار کردن نیستند و توقع آنان از کار بیش از توانایی هایشان است.
فرشید احمدی گفت: متاسفانه فرهنگ کار در برخی افراد هنوز تحقق پیدا نکرده و براین اساس می بینیم که فرهنگ کار در استان های مختلف کشورمان بسیار متفاوت است.
وی گفت: توسعه گیلان نیازمند رشد صنعت توریسم است تا کسب و کار در استان رونق یابد و برای حصول به این منظور باید شریان های ارتباطی به ویژه جاده های استان نوسازی شوند.
وی به نقش هایپر مارکت ها در رونق اقتصادی گیلان اشاره کرد و گفت: اگر هایپرها به روز باشند و بتوانند اعتماد مردم را جلب کنند در رونق کسب و کار و پیشرفت اقتصادی استان بسیار تاثیرگذار خواهند بود.
فرشید احمدی افزود: فقط پول در ایجاد یک هایپر مهم نیست بلکه تجربه و حمایت مردم نقش اساسی خواهد داشت.
این کارشناس اقتصادی در ادامه به نقش حفظ محیط زیست در توسعه گیلان اشاره کرد و گفت: ورود بیش از ۲۰ میلیون گردشگر به گیلان در سال به دلیل استفاده از مواهب طبیعی این استان است و اگر طبیعت گیلان آسیب ببیند صنعت گردشگری این استان نیز نابود خواهد شد که در نتیجه به اقتصاد گیلان لطمات جبران ناپذیری وارد خواهد شد.
فرشید احمدی در پایان گفت: اگر شهرداری های سایر شهرهای گیلان حمایت کنند هایپر احمدی آمادگی افتتاح شعباتی در آن شهرها را دارد.

لینک کوتاه : https://khazardaily.ir/?p=23869
  • دیدگاه‌ها برای فرشید احمدی در گفتگو با خزر: برای رونق کسب و کار، به روز باشید بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.