تاریخ : دوشنبه, ۱۳ تیر , ۱۴۰۱ 5 ذو الحجة 1443 Monday, 4 July , 2022
16

فرشید احمدی از مدیران هایپر احمدی: عبور از بحران‌های اقتصادی نیازمند مدیران متخصص و باتجربه است

  • کد خبر : 25935
  • ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۲
فرشید احمدی از مدیران هایپر احمدی: عبور از بحران‌های اقتصادی نیازمند مدیران متخصص و باتجربه است

عبور از بحران کرونا در اقتصاد حمایت همه‌جانبه دولت از بخش خصوصی است. یکی از مدیران هایپر احمدی با بیان این مطلب فوق گفت: حل بحران‌های اقتصادی الزامات خود را دارد. به ویژه اگر یک بیماری بصورت اپیدمی در آید و موجب تعطیلی کسب و کارها شود، شرایط ویژه‌ای بوجود می‌آورد که عبور از آن […]

عبور از بحران کرونا در اقتصاد حمایت همه‌جانبه دولت از بخش خصوصی است.
یکی از مدیران هایپر احمدی با بیان این مطلب فوق گفت: حل بحران‌های اقتصادی الزامات خود را دارد. به ویژه اگر یک بیماری بصورت اپیدمی در آید و موجب تعطیلی کسب و کارها شود، شرایط ویژه‌ای بوجود می‌آورد که عبور از آن نیازمند حمایت و پشتیبانی همه‌جانبه دولت است.
فرشدی احمدی افزود: بی‌گمان شرایط کرونایی که جهان را هم گرفتار خود کرده از وضعیت جنگی بدتر باشد چرا که در دوران ۸ ساله دفاع مقدس هیچگاه چنین فشاری بر بخش خصوصی وارد نیامد و موجب تعطیلی کسب و کارها نشد.
وی همچنین گفت: اما در شرایط کنونی خیلی از پارامترها تغییر کرده و عملاً آسیب فراوانی به کسب و کارها وارد آمده است. بنابراین برای عبور از این وضعیت نیازمند تغییر نگاهها و رفتارها هستیم.
فرشید احمدی گفت: به منظور اینکه کسب و کارها در بخش خصوصی در مدت اپیدمی کرونا آسیب کمتری ببیند باید قوانین و مقررات در جهت حمایت بیشتر از مردم تغییر کند. این امر تا حدودی انجام شده اما نیازمند حمایت و تلاش بیشتری از سوی مسئولان است به خصوص برای مشاغلی که معمولاً دیده نمی‌شوند.
وی افزود: متأسفانه برخی از حمایت‌هایی که دولت اعمال کرده عملاً در مقام اجرا با محدودیت¬هایی توسط عوامل اجرایی مواجه می‌شود که نیازمند بازنگری و مساعدت و توجه به مشکلات اجرایی است.
وی گفت: کسب و کارهای کوچک که بخش عمده‌ای از اقتصاد را تشکیل می‌دهند در شرایط بحران کرونا به شدت آسیب دیده‌اند. در همه دنیا وضعیت به همین منوال است و دولت‌ها تلاش می‌کنند تا آسیب‌ها را به حداقل برسانند. بنابراین باید با مدیریت یکپارچه این آسیب‌ها در ایران نیز به حداقل رسیده وجبران شود وگرنه پس از بحران کرونا بسیاری از کسب و کارها را باید حذف شده تلقی کرد و این آسیب جدی به اقتصاد و اشتغال وارد می‌کند.
فرشید احمدی در بخش دیگری گفت: برای عبور از بحران کنونی نیازمند مسئولانی باتجربه هستیم. اینکه فقط مسئولی سواد یا مدرک تحصیلی دارد کافی نیست. باید تجربه و تخصص لازم را هم داشت. یعنی مسئولانی به کار گرفته شوند که تجربه و تخصص مواجهه با شرایط بحرانی را داشته باشند.

لینک کوتاه : https://khazardaily.ir/?p=25935
  • دیدگاه‌ها برای فرشید احمدی از مدیران هایپر احمدی: عبور از بحران‌های اقتصادی نیازمند مدیران متخصص و باتجربه است بسته هستند

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.