تاریخ : پنج شنبه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۱ 8 جماد أول 1444 Thursday, 1 December , 2022
12

علوی شاید بتواند / رضا احمدی سراوانی

  • کد خبر : 26064
  • ۰۷ مهر ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۱
علوی شاید بتواند / رضا احمدی سراوانی

علوی در دومین باری که به طور جدی برای تصاحب مسند شهرداری رشت وارد کارزاری نفسگیر شد ، به هدف خود رسید . او اینک با رای شورای ششم رشت به عنوان شهردار این شهر برگزیده شد . یکی از دلایل مخالفت ها با انتخاب علوی بعنوان شهردار رشت ، کارنامه غیر قابل دفاع شوراهایی […]

علوی در دومین باری که به طور جدی برای تصاحب مسند شهرداری رشت وارد کارزاری نفسگیر شد ، به هدف خود رسید . او اینک با رای شورای ششم رشت به عنوان شهردار این شهر برگزیده شد .
یکی از دلایل مخالفت ها با انتخاب علوی بعنوان شهردار رشت ، کارنامه غیر قابل دفاع شوراهایی بود که وی هم یکی از اعضای موثر آنها محسوب می شد و البته اینکه تمایل شدید علوی برای تصاحب مسندهای بالاتر باعث نگرانی کسانی می شد که گمان می کردند با رشد علوی در آینده با رقیبی قدر مواجه خواهند شد ، پس بهتر است سکوهای ترقی را از پیش پای وی برداشت !
با همه این اوصاف ، علوی اکنون شهردار رشت است و گمان هم نمی رود که امضای حکم وی توسط وزیر کشور هم با مشکلی جدی مواجه شود . بنابراین باید با درک زمانه و این واقعیت که رشت طی چندین سال شهری بی کلانتر بود و فقط در دوره شهرداری ثابت قدم – خوب یا بد – وجود یک شهردار در رشت احساس می شد ، باید به علوی فرصت داد . او می داند که رشت به علت عدم ثبات مدیریتی و چالش های دائمی شهرداران و شوراهایش آسیب فراوانی دیده و عملا به شهری بی آینده تبدیل شده است بنابراین باید رشت را از این مخمصه نجات دهد وگرنه خود و شورای ششم در گردابی گرفتار خواهند شد که شهرداران و شوراهای چند دوره اخیر در آن غرق شدند !
علوی باید بتواند رشت را احیا کند پس باید بداند که این کار با تنش زدایی بدست می آید .
بر این اساس اکنون ترجیح میدهم به دوران شهرداری علوی خوشبین و امیدوار باشم ، یعنی تنها کاری که می شود کرد . شاید او بتواند … !

🔸 khazardaily.ir
🔻 @KhazarDaily
♦️خزر را در اینستاگرام هم دنبال کنید👇
instagram.com/khazardaily

لینک کوتاه : https://khazardaily.ir/?p=26064
  • نویسنده : رضا احمدی سراوانی
  • منبع : خزر
  • دیدگاه‌ها برای علوی شاید بتواند / رضا احمدی سراوانی بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.