تاریخ : دوشنبه, ۱۳ تیر , ۱۴۰۱ 5 ذو الحجة 1443 Monday, 4 July , 2022
3

عضو پیشین شورای شهر رشت شهردار لاهیجان شد

  • کد خبر : 21916
  • ۱۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۳
عضو پیشین شورای شهر رشت  شهردار لاهیجان شد

مسعود کاظمی عضو شورای چهارم رشت از سوی شورای لاهیجان به عنوان شهردار این شهر انتخاب شد. شهردار منتخب شورای اسلامی شهر لاهیجان در حال تحصیل در مقطع دکترای مدیریت حرفه ای کسب و کار ( DBA ) و دارای مدرک کارشناس ارشد طراحی شهری و کارشناسی مهندسی عمران است و استخدام وزارت کشور در […]

مسعود کاظمی عضو شورای چهارم رشت از سوی شورای لاهیجان به عنوان شهردار این شهر انتخاب شد.
شهردار منتخب شورای اسلامی شهر لاهیجان در حال تحصیل در مقطع دکترای مدیریت حرفه ای کسب و کار ( DBA ) و دارای مدرک کارشناس ارشد طراحی شهری و کارشناسی مهندسی عمران است و استخدام وزارت کشور در فرمانداری رشت می باشد.
مسعود کاظمی جزء ۲۰ داوطلب شهرداری لاهیجان بود که مورد ارزیابی و بررسی اعضای شورای اسلامی شهر لاهیجان برای تکیه زدن بر کرسی شهرداری این شهر قرار گرفت که سرانجام در نشست نهایی شورا با اکثریت آرا به عنوان شهرداری لاهیجان از سوی اعضای این شورا انتخاب شد.
وی مدتی به عنوان رییس شورای دوره چهارم شهر رشت ، مشاور کمیسیون فرهنگی و اجتماعی مجمع شوراهای اسلامی شهرهای مراکز استان های کشور در سال ۹۲و ۹۳، مشاور کمیسیون اقتصادی و حقوقی مجمع شوراهای اسلامی شهرهای مراکز استان های کشور ، نایب رییس شورای اسلامی رشت ، عضو هیات رییسه این شورا در سال های ۹۲تا ۹۵، عضو کمیسیون ماده صد شهرداری و کمیسیون ترافیک شوراهای اسلامی شهر رشت ، نایب رییس کمسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی و نایب رییس کمیسیون عمرانی شورای اسلامی رشت و عضوکمیسیون حقوقی این شورا را در کارنامه کاری خود دارد.
شهردار منتخب دوره چهارم شورای اسلامی لاهیجان کحالی بود که پس از وی نیز مدت دو سال سعید آگشته مسئولیت شهرداری این شهر را به عهده داشت که پس از پایان دوره چهارم ایشان به عنوان شهردار آبیک انتخاب شدند.

لینک کوتاه : https://khazardaily.ir/?p=21916
  • دیدگاه‌ها برای عضو پیشین شورای شهر رشت شهردار لاهیجان شد بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.