تاریخ : چهارشنبه, ۶ بهمن , ۱۴۰۰ 23 جماد ثاني 1443 Wednesday, 26 January , 2022
7

عضو شورای شهر رشت: نماینده ولی فقیه اجازه معرفی استاندار غیر بومی را ندهد

  • کد خبر : 21388
  • ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۷
عضو شورای شهر رشت: نماینده ولی فقیه  اجازه معرفی استاندار غیر بومی را ندهد

عضو شورای شهر رشت گفت:غیرت دینی و شهروندی آیت الله قربانی اینجا باید خود را نشان دهد و اجازه ندهد استاندار غیر بومی برای گیلان تعرفه شود. به گزارش ایسنا،احمد رمضانپور، به حساسیت افکار عمومی در انتخاب شهردار اشاره کردوگفت: آیت الله قربانی به عنوان نماینده ولی فقیه در استان، احترام ایشان بر ما واجب […]

عضو شورای شهر رشت گفت:غیرت دینی و شهروندی آیت الله قربانی اینجا باید خود را نشان دهد و اجازه ندهد استاندار غیر بومی برای گیلان تعرفه شود.
به گزارش ایسنا،احمد رمضانپور، به حساسیت افکار عمومی در انتخاب شهردار اشاره کردوگفت: آیت الله قربانی به عنوان نماینده ولی فقیه در استان، احترام ایشان بر ما واجب است و باید تلاش کنیم از رهنودهای ایشان بیشتر استفاده کنیم .
عضو شورا افزود:بنده هم دغدغه ایشان را درست می دانم و اعتقاد دارم نه تنها از جوانان این استان بلکه از جوانان و متخصصان این شهر می توانیم در بدنه دولت استفاده کنیم و اما بنده و دیگر اعضای شورا نیز همچنین با چندین نفر از بزرگان و از جامعه مهندسین و حتی مدیران خوشنام صحبت کردیم ولی در نهایت ۳۳ نفر اعلام آمادگی کردند .
وی افزود:از میان این تعداد افراد، ۲۱ نفر برای مصاحبه با اعضای شورا و ارایه رزومه آمدندو پس از رای گیری و اجماع اعضا، در نهایت ۵ نفر با رای اکثریت اعضا به صحن شورا دعوت شدند .
رمضانپور ابراز کرد:از میان این افراد، ۱ نفر غیر بومی بود و در شرایطی که ۳ نفر قبل از رای گیری انصراف خود را اعلام کردند، رای گیری بین دو نفر انجام شد .
عضو شورا تاکید کرد:جهت تنویر افکار عمومی و استحضار آیت الله قربانی بیان می کنم،در چنین شرایطی عقل و تجربه حکم می کند،فردی شهردار شود که تجربه کار در شهرداری را داشته باشد. شهرداری رشت کارگاه آموزشی نیست و ما فرصت نداریم که فردی از بیرون آمده و آموزش ببیند .
رمضانپور اشاره کرد: از آیت الله قربانی انتظار داشتیم به این تفکر وحدتی پیش آمده بین اعضا را تبریک می گفتند زیرا از همه جریان ها در پارلمان محلی حضور دارند و رای ۱۱ عضو شورا رای به تخصص و تجربه بود و این تصمیم تشویق هم داشت و این انتخاب ما موجب خرسندی و رضایت خیلی از متخصصان و شهروندان هم بود .
عضو شورا گفت: اعضای شورا به منزله فرزندان نماینده ولی فقیه در استان هستند و قرار نبود ایشان دلخوری خود را در نماز جمعه عنوان کنند و آن هم در شرایطی که استان در وضعیت بدی است و تا پایان شهریور قرار است استانداران تعویض و یا جابجا شوند .
رمضانپور با اشاره به تعرفه یک استاندار جوان بوشهری برای گیلان تاکید کرد: این غیرت شهروندی اکنون باید بکار آید و در شرایطی که مردم گیلان با رای بالا به روحانی رای می دهند از نمایندگان استان انتظار است اجازه ندهند استاندار غیر بومی برای گیلان تعرفه شود .
عضو شورا افزود: غیرت دینی و شهروندی آیت الله قربانی اینجا باید خود را نشان دهد و اجازه ندهد استاندار غیر بومی برای گیلان تعرفه شود.

لینک کوتاه : https://khazardaily.ir/?p=21388
  • دیدگاه‌ها برای عضو شورای شهر رشت: نماینده ولی فقیه اجازه معرفی استاندار غیر بومی را ندهد بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.