تاریخ : دوشنبه, ۲۴ مرداد , ۱۴۰۱ 18 محرم 1444 Monday, 15 August , 2022
3

عضو شورای شهر رشت: ثابت قدم گره رشت را کورتر کرد

  • کد خبر : 17599
  • ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۵
عضو شورای شهر رشت: ثابت قدم گره رشت را کورتر کرد

خزر- کسی که بدون مصوبه شورا، سازمان خدمات موتوری رشت را پلمپ می کند، مطمین باشید که از این بحران خارج می شود و پس از چند روز با برگزاری یک جشنواره برفی همه چیز برایش ختم بخیر خواهد شد. محمود باقری خطیبانی عضو شورای اسلامی شهر رشت در گفتگو با خبرنگار خزر  ضمن بیان […]

خزر- کسی که بدون مصوبه شورا، سازمان خدمات موتوری رشت را پلمپ می کند، مطمین باشید که از این بحران خارج می شود و پس از چند روز با برگزاری یک جشنواره برفی همه چیز برایش ختم بخیر خواهد شد.

محمود باقری خطیبانی عضو شورای اسلامی شهر رشت در گفتگو با خبرنگار خزر  ضمن بیان مطلب فوق افزود: اصولا در بحران های قبلی مربوط به برف و از یک هفته قبل از آن توسط شهردار آماده باش اعلام می شد و کلیه خودروهای سنگین در یک مکانی جهت آمادگی جمع می شدند و شب قبل از بارش برف برای ایجاد حس اطمینان و آرامش در مردم به میدان شهرداری منتقل می شدند.

وی ادامه داد: اما براساس گفته یکی از شهرداران مناطق طی سالجاری تنها دو شب پیش یک جلسه بحران در شهرداری برگزار شد.

این عضو شورا عملکرد شهردار در بحران برف را بسیار ضعیف ارزیابی کرد و تصریح نمود: بسیاری از مناطق شهر قفل شده است، مسکن مهر و پل طالشان بسته شده و با بحران مواجه شدند و مردم از خیابانهای فرعی راهی برای ورود به خیابانهای اصلی ندارند.

وی ادامه داد: شهر رشت فقط میدان شهرداری و صیقلان نیست.

باقری خطیبانی خطاب به استاندار گیلان گفت: جناب آقای استاندار، در شهرداری رشت هیچ کاری انجام نمی شود و کاری هم اگر انجام شود با انحراف بودجه ۴۰۰ درصدی همراه است.

وی در پاسخ به این سوال که چرا سازمان خدمات موتوری رشت پلمپ شده است گفت: آقای شهردار بدون مجوز شورا و وزارت کشور اینکار را با یک نامه انجام داده و گره شهر را کورتر کرده است.

باقری گفت: تعویض روغنی ها بخاطر پول حاضر نیستند به خودروهای شهرداری روغن بدهند اما بروید در سازمان میدان و تره بار نگاه کنید که چقدر کامیون و تریلی کف پوش خالی کرده اند.

وی افزود: ۳ کارخانه تولید کف پوش در گیلان وجود دارد که حاضر هستند با تعهد تحویل در رشت و ده سال کارکرد به قیمت ۱۳ هزار تومان کف پوش به شهرداری بفروشند اما کف پوشهای فعلی  به قیمت متری ۴۰ هزار تومان خریداری شده است.

باقری ادامه داد: بزرگترین منطقه شهری رشت فقط دو خودروی سنگین دارد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا به عنوان عضو کمیسیون نظارت شورا به این مسایل رسیدگی کرده یا نه، گفت: آیااستاندار محترم، نمایندگان رشت و سازمانهای نظارتی نمی دانند در شهر چه می گذرد؟ آیا آنان نمی دانند انحرافات بودجه ای در شهرداری چقدر است؟

 

لینک کوتاه : https://khazardaily.ir/?p=17599
  • دیدگاه‌ها برای عضو شورای شهر رشت: ثابت قدم گره رشت را کورتر کرد بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.