تاریخ : پنج شنبه, ۵ خرداد , ۱۴۰۱ 25 شوال 1443 Thursday, 26 May , 2022
4

شکایت چند عضو شورای شهر از شهردار رشت

  • کد خبر : 12922
  • ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۰:۰۲
شکایت چند عضو شورای شهر  از شهردار رشت

رئیس شورای اسلامی رشت از شکایت چند عضو شورا از محمدعلی ثابت قدم شهردار این کلانشهر خبر داد. به گزارش ایرنا، محمد علی رفیعی در یکصد و چهل و پنجمین جلسه شورای اسلامی کلانشهر رشت افزود: از شهردار کلانشهر رشت به دلیل اتهاماتی که در نشست خبری در رابطه با موضوعات مربوط به باج خواهی […]

رئیس شورای اسلامی رشت از شکایت چند عضو شورا از محمدعلی ثابت قدم شهردار این کلانشهر خبر داد.
به گزارش ایرنا، محمد علی رفیعی در یکصد و چهل و پنجمین جلسه شورای اسلامی کلانشهر رشت افزود: از شهردار کلانشهر رشت به دلیل اتهاماتی که در نشست خبری در رابطه با موضوعات مربوط به باج خواهی بیان کرده اند، شکایت کیفری کرده ایم.
وی اظهار داشت: شهردار علاوه بر این که در مراجع قضایی بایستی پاسخگوی صحبت ها و اتهامات راجع به تعدادی از اعضای شورا باشد، باید در صحن شورا نیز در این رابطه پاسخ دهد.
رئیس شورای اسلامی رشت با اشاره به حضور شهردار کلانشهر رشت یکشنبه هفته آینده در صحن شورا برای پاسخگویی تصریح کرد: اعضای شورا سووالات خود را از شهردار تا دو سه روز آینده مکتوب اعلام کنند.
وی خاطر نشان کرد: شهردار بایستی به سووالاتی از جمله چرا بی آر تی افتتاح نمی شود، مشاوران را چگونه جذب کرده چرا بایستی مبلغ ماهی دو سه میلیون تومان به آنها پرداخت شود در صورتیکه نیاز به آنها نیست، پاسخ دهد.
رئیس شورای اسلامی کلانشهر رشت با تاکید بر این که شهردار بایستی شخصا خود پاسخگوی همه سووالات باشد، یادآور شد: هیچکدام از شهرداران مناطق و مدیران شهرداری حق پاسخگویی یا حضور در صحن شورا را ندارند.

لینک کوتاه : https://khazardaily.ir/?p=12922
  • دیدگاه‌ها برای شکایت چند عضو شورای شهر از شهردار رشت بسته هستند

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.