تاریخ : چهارشنبه, ۶ بهمن , ۱۴۰۰ 23 جماد ثاني 1443 Wednesday, 26 January , 2022
4

شهردار رشت: برای هوشمند سازی شهر رشت تردیدی نداریم

  • کد خبر : 18223
  • ۱۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۳:۱۳
شهردار رشت: برای هوشمند سازی شهر رشت تردیدی نداریم

شهردار رشت گفت: در اجرای هوشمند سازی شهرهیچ تردیدی وجود ندارد. به گزارش ایسنا ،دکتر سید محمد علی ثابت قدم در این مراسم افتتاح سامانه برون سپاری خدمات الکترونیک اظهار کرد: در اجرای هوشمند سازی شهرهیچ تردیدی وجود ندارد. وی سه پارامتر سرعت ، دقت و کیفیت را حاصل تلفیق داده ها با ارتباطات دانست […]

شهردار رشت گفت: در اجرای هوشمند سازی شهرهیچ تردیدی وجود ندارد.

به گزارش ایسنا ،دکتر سید محمد علی ثابت قدم در این مراسم افتتاح سامانه برون سپاری خدمات الکترونیک اظهار کرد: در اجرای هوشمند سازی شهرهیچ تردیدی وجود ندارد.

وی سه پارامتر سرعت ، دقت و کیفیت را حاصل تلفیق داده ها با ارتباطات دانست و بیان کرد:امروز شهرهایی موفق  نیستند که حجم برج سازی و پل سازی را ملاک قرار می دهند بلکه شهرهایی که با سرعت در اجرای پروژه ها شهروند را راضی نگه دارند موفق تر هستند و در نتیجه مصرف کننده نهایی مشخص می کند که کدام مدیریت شهری موفق تر عمل کرده است.

شهردار رشت خاطر نشان کرد: مدیریت منابع انسانی به مدیریتی گفته می شود که مردم را مدت ها پشت درهای بسته منتظر نگذاریم و مفسده ایجاد نکنیم و ارای مردم تعیین کننده مدیر منابع انسانی موفق است.

ثابت قدم با تاکید بر اینکه از طولانی شدن پروژه ها نباید برای کسی منافع رانت ایجاد شود تصریح کرد: بدون شک استفاده از عزم دولت، استفاده از بستر آی تی و آی سی تی در حوزه فناوری کمک می کند تا به سمت خدمات رسانی بهتر برویم.

وی تاکید کرد: همه سازمان ها باید محور فعالیت های خود را بر اساس استفاده از سیستم آی تی قرار دهند و میزان بهره بری از نیروی انسانی، افزایش درآمدهاو رضایتمندی را برای همه شهروندان یکسان قرار دهند تا عدالت اجتماعی رعایت شود.

شهردار رشت اضافه کرد: باید برای رانندگان درون شهری ، برون شهری و مردم به بیشترین  میزان کارایی و کاربخشی دست پیدا کنیم.

مدیر عامل سازمان حمل و نقل بار و‌ مسافر شهری رشت نیز با اشاره به سنتی بودن تمام سیستم های موجود در تاکسیرانی گفت: این مسئله موجب بروز مشکلاتی برای پرسنل و رانندگان شده بود.

آرش امیرلو با بیان اینکه سیستمی کردن امورات سازمان گام اول اقدامات بود گفت: برون سپاری سیستم های درون سازمان گام دوم اقدامات انجام شده در سازمان حمل و نقل بار و مسافررشت است.  وی افزود: این مهم نیز با کمک بخش خصوصی و متخصصان این بخش و دردفاتر پیشخوان راه اندازی شد.  به گفته این مسئول ۲۰ فرایند در تاکسیرانی دنبال و نسبت به برون سپاری آنان اقدام شده است.

 

 

لینک کوتاه : https://khazardaily.ir/?p=18223
  • دیدگاه‌ها برای شهردار رشت: برای هوشمند سازی شهر رشت تردیدی نداریم بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.