تاریخ : چهارشنبه, ۶ بهمن , ۱۴۰۰ 23 جماد ثاني 1443 Wednesday, 26 January , 2022
1

شناسایی ۴۰۰ کودک مبتلا به تنبلی چشم در گیلان

  • کد خبر : 21996
  • ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۳
شناسایی ۴۰۰ کودک مبتلا به تنبلی چشم در گیلان

مدیرکل بهزیستی گیلان گفت: سال گذشته ۶۶ هزار کودک کودک مورد معاینه طرح تنبلی چشم قرار گرفتند که در این راستا ۴۰۰ کودک مبتلا به تنبلی چشم در گیلان شناسایی شدند. پارسی در گفت وگو با ایسنا، ، با اشاره به اینکه یکی از برنامه‌های پیشگیری از معلولیت‌ها، اجرای طرح پیشگیری از تنبلی چشم است، گفت: […]

مدیرکل بهزیستی گیلان گفت: سال گذشته ۶۶ هزار کودک کودک مورد معاینه طرح تنبلی چشم قرار گرفتند که در این راستا ۴۰۰ کودک مبتلا به تنبلی چشم در گیلان شناسایی شدند.
پارسی در گفت وگو با ایسنا، ، با اشاره به اینکه یکی از برنامه‌های پیشگیری از معلولیت‌ها، اجرای طرح پیشگیری از تنبلی چشم است، گفت: طرح پیشگیری از تنبلی چشم برای کودکان زیر ۶ سال صورت می‌گیرد و در این طرح کودکان از لحاظ بینایی آزمایش شده و اگر مشکل بینایی داشته باشند، اقدامات سریع صورت می‌گیرد.
وی افزود: هر ساله در پایگاه های سنجش بینایی و مهدهای کودک زیر نظر بهزیستی طرح پیشگیری از تنبلی چشم برای کودکان در استان همزمان با سراسر کشور برگزار می شود.
مدیرکل بهزیستی گیلان، گفت: سال گذشته ۶۶ هزار کودک کودک مورد معاینه طرح تنبلی چشم قرار گرفتند که در این راستا ۴۰۰ کودک مبتلا به تنبلی چشم در گیلان شناسایی شدند.

لینک کوتاه : https://khazardaily.ir/?p=21996
  • دیدگاه‌ها برای شناسایی ۴۰۰ کودک مبتلا به تنبلی چشم در گیلان بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.