تاریخ : شنبه, ۱۱ تیر , ۱۴۰۱ 3 ذو الحجة 1443 Saturday, 2 July , 2022
4

سپیدرود رشت نباید رستمی و مهدوی را از دست می داد

  • کد خبر : 20863
  • ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۳
سپیدرود رشت نباید رستمی و مهدوی را از دست می داد

خزر – از حالا نباید ناامید شد و کار سپیدرود را برای بقای در مسابقات لیگ “غیرممکن” دانست. اگرچه بازی های آینده به مراتب سخت تر از دو دیدار قبلی هستند، اما با کاهش نقاط ضعف و افزایش هماهنگی تیم قرمزپوش می توان امیدوار بود. کار رسانه ها نیز کمک به تیم های گیلانی است […]

خزر – از حالا نباید ناامید شد و کار سپیدرود را برای بقای در مسابقات لیگ “غیرممکن” دانست. اگرچه بازی های آینده به مراتب سخت تر از دو دیدار قبلی هستند، اما با کاهش نقاط ضعف و افزایش هماهنگی تیم قرمزپوش می توان امیدوار بود. کار رسانه ها نیز کمک به تیم های گیلانی است و البته “نقد فنی” نیز نوعی کمک به حساب می آید.
یکی از مهم ترین نقاط ضعف سپیدرود در دو دیدار گذشته اش را در خط میانی دیدیم. آن منطقه که جای خالی رضا مهدوی و محمد رستمی به طور آشکار احساس می شد. شکل و نوع بازی رستمی و مهدوی با هم متفاوت است و البته زوج مکمل یکدیگر بودند که رستمی بازی تیم های حریف را خراب می کرد و مهدوی برای مردان خط جلو پاس های طلایی می فرستاد و موقعیت گل می ساخت. رستمی در مرکز زمین یک “مانع بزرگ” بود که یا به قطع حملات تیم های مقابل می پرداخت و یا با ایجاد درگیری، به مدافعان سپیدرود امکان سازمان دهی و بازگشت به عقب می داد. مهدوی اما اگرچه کمتر می دوید، با استفاده از تجربه اش “پاس های طلایی” ارسال می کرد. فیلم مسابقات فصل قبل نشان می دهد که مهدوی و رستمی چه قدر در پیروزی ها و صعود سپیدرود نقش داشتند و در ضمن آنان سال ها سابقه بازی در بالاترین لیگ را دارند و می دانند که این جا با لیگ یک متفاوت است. سپیدورد متاسفانه رستمی و مهدوی را از دست داد و هافبک هایی را آورد که با آن ها فاصله زیادی دارند.

لینک کوتاه : https://khazardaily.ir/?p=20863
  • دیدگاه‌ها برای سپیدرود رشت نباید رستمی و مهدوی را از دست می داد بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.