تاریخ : دوشنبه, ۱۳ تیر , ۱۴۰۱ 5 ذو الحجة 1443 Monday, 4 July , 2022
14

سعید احمدی از مدیران هایپر احمدی: در همه دنیا مردم در مقابل حوادث به یک گونه عمل می‌کنند

  • کد خبر : 25932
  • ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۰
سعید احمدی از مدیران هایپر احمدی: در همه دنیا مردم در مقابل حوادث به یک گونه عمل می‌کنند

وظیفه فروشگاههای بزرگ در شرایطی که بحران کرونا کشور را فراگرفته، تهیه نیازمندی‌های مردم و عرضه آنها بود، تا احساس کمبود وجود نداشته باشد. یکی از مدیران هایپر احمدی در گفتگو با روزنامه خزر افزود: با تلاش‌هایی که صورت گرفته خوشبختانه انبارها پر از اجناس موردنیاز مردم است و هیچ مشکلی در این زمینه وجود […]

وظیفه فروشگاههای بزرگ در شرایطی که بحران کرونا کشور را فراگرفته، تهیه نیازمندی‌های مردم و عرضه آنها بود، تا احساس کمبود وجود نداشته باشد.
یکی از مدیران هایپر احمدی در گفتگو با روزنامه خزر افزود: با تلاش‌هایی که صورت گرفته خوشبختانه انبارها پر از اجناس موردنیاز مردم است و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد و امیدواریم این فراوانی همچنین ادامه داشته باشد.
سعید احمدی گفت: در همه دنیا مردم در مقابل حوادث به یک گونه عمل می‌کنند اما آنچه که باعث شد تا در بسیاری از کشورها قفسه فروشگاهها خالی شود و در ایران اینطور نشود ناشی از تجربه‌ای است که ما در این باره داریم. در نتیجه آنها به دلیل پرسنل کمتری که در فروشگاهها دارند، به راحتی نمی‌توانند اقدام به شارژ کنند اما ما این تجربه را داشتیم و به همین خاطر مشکل کمتری وجود داشت و ترس و نگرانی از کمبود اجناس در اینجا کمتر است
سعید احمدی همچنین با اشاره به اینکه تمامی کشورهای دنیا باید از تجربیات یکدیگر برای مواجهه با بحران کرونا استفاده کنند، گفت:
بحران کرونا جهانی است و باید در مقابل مشکلات اقتصادی ناشی از آن نیز جهانی عمل شود.
وی در پایان با تبریک سال جدید، برای همه مردم آرزوی سلامتی کرد و گفت: در این شرایط بهترین چیز فقط آرزوی سلامتی برای مردم است و این اتفاقات نشان داد هر جایی گرفتاری و بیماری ایجاد شود می‌تواند به تمام مردم سرایت کند.

لینک کوتاه : https://khazardaily.ir/?p=25932
  • منبع : خزر
  • دیدگاه‌ها برای سعید احمدی از مدیران هایپر احمدی: در همه دنیا مردم در مقابل حوادث به یک گونه عمل می‌کنند بسته هستند

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.