تاریخ : چهارشنبه, ۶ بهمن , ۱۴۰۰ 23 جماد ثاني 1443 Wednesday, 26 January , 2022
2

رمضانپور: انتخاب و معرفی شهردار رشت حداکثر تا یک ماه دیگر بدون فشارهای بیرونی

  • کد خبر : 21148
  • ۰۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۹
رمضانپور: انتخاب و معرفی شهردار رشت حداکثر تا یک ماه دیگر بدون فشارهای بیرونی

منتخب اول شورای اسلامی رشت با بیان این که شهردار این کلانشهر حداکثر تا یک ماه دیگر معرفی می شود، گفت: شهردار رشت را بر اساس شاخص های مدنظر و بدور از فشارهای بیرونی انتخاب و معرفی می کنیم. احمد رمضانپور نرگسی در گفت و گو با ایرنا افزود: ما منتخبان پنجمین دوره شورای اسلامی […]

منتخب اول شورای اسلامی رشت با بیان این که شهردار این کلانشهر حداکثر تا یک ماه دیگر معرفی می شود، گفت: شهردار رشت را بر اساس شاخص های مدنظر و بدور از فشارهای بیرونی انتخاب و معرفی می کنیم.
احمد رمضانپور نرگسی در گفت و گو با ایرنا افزود: ما منتخبان پنجمین دوره شورای اسلامی کلانشهر رشت بنا داریم پس از جمع بندی و بررسی کامل از سوابق و برنامه های کاری نامزدهای مدیریت شهری کلانشهر رشت، بدور از فشارهای بیرونی بهترین فرد را برگزینیم.
وی با بیان این که گزارش برنامه ها و سوابق داوطلبان برای به دست گرفتن سکان شهرداری کلانشهر رشت پایان یافته ، اظهارداشت: ۲۲ نفر از افراد با حضور در جمع منتخبان شورای پنجم رشت به بیان نقطه نظرات و برنامه های خود پرداختند که برنامه ها و گزارش خوبی از این افراد دریافت شده است.
رمضانپور بیان داشت: در بین این افراد پنج تا هشت نفر از بهترین ها را بر اساس شاخص های مد نظر شامل سابقه کار اجرایی موفق، برخورداری از مدرک متناسب با مدیریت شهری، بهره مندی از قدرت تعامل با نهادها، دستگاه ها، حوزه های قضایی، امنیتی، مجمع نمایندگان، نماینده ولی فقیه و مدیر ارشد را برمی گزینیم و پس از بررسی های لازم، یک نفر از آنها را انتخاب و به عنوان شهردار رشت معرفی خواهیم کرد.
مراسم تحلیف پنجمین دوره شورای اسلامی رشت روز گذشته (چهارشنبه) در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
شهرداری رشت دارای پنج منطقه و ۱۰ سازمان است، کلانشهر رشت نیز حدود ۷۰۰ هزار نفر جمعیت ثابت دارد که به طور متوسط ، این تعداد در طول روز به بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر می رسد.
شورای اسلامی رشت در دور پنجم، ۱۱ عضو دارد و بر اساس ابلاغیه وزیر کشور، شوراهای اسلامی شهر و روستا فعالیت خود را از ابتدای شهریورماه سال جاری آغاز کرده اند.

لینک کوتاه : https://khazardaily.ir/?p=21148
  • دیدگاه‌ها برای رمضانپور: انتخاب و معرفی شهردار رشت حداکثر تا یک ماه دیگر بدون فشارهای بیرونی بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.