تاریخ : سه شنبه, ۱۸ مرداد , ۱۴۰۱ 12 محرم 1444 Tuesday, 9 August , 2022
14

رشت خودمان است دیگر! /علی احمدی سراوانی

  • کد خبر : 25198
  • ۱۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱:۰۰
رشت خودمان است دیگر! /علی احمدی سراوانی

خزر- سال‌ها پیش نشریات گیلان بر روی مطلبی تحت عنوان رشت ۲۲ مانور فراوانی دادند بدین مضمون که شهرداری رشت قرار است با صرف اعتباری معادل هفت میلیارد و دویست میلیون تومان، ۲۲ پروژه عمرانی را طی سالهای ۷۶ تا ۸۰ در رشت اجرا نماید. این پروژه‌ها عبارت بودند از اجرای خیابان صیقلان تا تختی مشابه طرح […]

خزر- سال‌ها پیش نشریات گیلان بر روی مطلبی تحت عنوان رشت ۲۲ مانور فراوانی دادند بدین مضمون که شهرداری رشت قرار است با صرف اعتباری معادل هفت میلیارد و دویست میلیون تومان، ۲۲ پروژه عمرانی را طی سالهای ۷۶ تا ۸۰ در رشت اجرا نماید.
این پروژه‌ها عبارت بودند از اجرای خیابان صیقلان تا تختی مشابه طرح نواب، افتتاح دومین فروشگاه رفاه، اجرای فاز اول و دوم ساماندهی میدان شهرداری رشت، پارک جنگلی و باغ وحش، اتصال خیابان تختی به معلم  و….
اما امروز که بیش از بیست سال از اعلام طرح رشت ۲۲ میگذرد بسیاری از این پروژه‌ها آغاز نشده و برخی دیگر هنوز پایان نیافته و یا ناقص اجرا شده‌اند.
در هر صورت امروز که پروژه رشت ۲۲ به وادی فراموشی سپرده شده و شاید خیلی‌ها حتی اسمی از آن نشنیده باشند و یا حافظه بسیاری یارای بیاد آوریش را نداشته، می شنویم که شهردار جدید رشت وعده هایی را داده است که اسلاف پیش از او، از این دست وعده ها فراوان داده اند.
رشت خودمان است دیگر! به این وعده ها عادت کرده ایم!

لینک کوتاه : https://khazardaily.ir/?p=25198
  • دیدگاه‌ها برای رشت خودمان است دیگر! /علی احمدی سراوانی بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.