تاریخ : سه شنبه, ۲۸ دی , ۱۴۰۰ 15 جماد ثاني 1443 Tuesday, 18 January , 2022
7

رئیس شورای شهر رشت: تقدیر از عملکرد فرماندار رشت در ماجرای سراوان

  • کد خبر : 22185
  • ۰۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۹
رئیس شورای شهر رشت: تقدیر از عملکرد فرماندار رشت در ماجرای سراوان

رئیس شورای اسلامی شهر رشت از عملکرد و اقتدار و سعه صدر فرماندار رشت و حضور در بین مردم سراوان و پیگیری مجدانه مطالبات بحق مردم این منطقه قدردانی کرد. سید امیرحسین علوی در گفتگو با ایلنا، ضمن تقدیر از عملکرد و اقتدار و سعه صدر فرماندار رشت و حضور در بین مردم سراوان و […]

رئیس شورای اسلامی شهر رشت از عملکرد و اقتدار و سعه صدر فرماندار رشت و حضور در بین مردم سراوان و پیگیری مجدانه مطالبات بحق مردم این منطقه قدردانی کرد.
سید امیرحسین علوی در گفتگو با ایلنا، ضمن تقدیر از عملکرد و اقتدار و سعه صدر فرماندار رشت و حضور در بین مردم سراوان و پیگیری مجدانه مطالبات بحق مردم این منطقه گفت: همه دستگاه ها از جمله شهرداری رشت باید به فرماندار شهرستان کمک کنند تا بتواند در تعهداتی که به مردم این منطقه از طرف تمامی مسئولان و دولت داده است، موفق باشد.
رئیس شورای اسلامی شهر رشت مشکلات سراوان را مربوط به چندسال اخیر ندانست و افزود: تخلیه زباله در این منطقه سالیان متمادی صورت گرفته است و قطعا باید خواسته به حق مردم در این زمینه در جهت کاهش مشکلات آنان محقق شود.
وی با قدردانی از قول فرماندار شهرستان رشت در جهت تامین آب آشامیدنی مردم روستای سراوان با استفاده از چاهای فیلمن شهری که برای همیشه این مشکل بزرگ و آرزوی دیرین مردم این منطقه را مرتفع خواهد کرد افزود: امیدواریم این وعده هر چه زودتر محقق شود تا یکی از مشکلات اصلی مردم این منطقه مرتفع شود.
علوی، همگرایی مسئولان متعهد و دلسوز فارق از هرگونه وابستگی و در جهت کمک به رفع مشکلات مردم را یک ارزش بزرگ خواند و بیان داشت: نماینده عالی دولت در شهرستان رشت که بصورت میدانی و دلسوزانه و شخصا به دل مشکلات زده و شجاعانه جهت پاسخگویی به مطالبات چندین ساله مردم در کنار سایر مسئولان دست اندرکار از اعتبار خود در نزد مردم رنج دیده هزینه کرده و موجبات تعامل و گفتگوی مردم با مسئولان را فراهم نمود که این امر منجر به مدیریت بحران انباشت زباله در شهرها شد که این مهم یک ارزش در نظام جمهوری اسلامی ایران است.
وی ابراز امیدواری کرد تا بتوان با همکاری اعضای شورای اسلامی و شهرداری و فرمانداری شهرستان رشت و حمایت های معاونت عمرانی و اداره کل شهری استانداری گیلان این معضل بزرگ را ساماندهی کرده و موجبات آرامش مردم منطقه سراوان را فراهم کرد.

لینک کوتاه : https://khazardaily.ir/?p=22185
  • دیدگاه‌ها برای رئیس شورای شهر رشت: تقدیر از عملکرد فرماندار رشت در ماجرای سراوان بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.