تاریخ : پنج شنبه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۱ 8 جماد أول 1444 Thursday, 1 December , 2022
3

دو نیروی یک شورا !

  • کد خبر : 26264
  • ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۰:۰۰
دو نیروی یک شورا !

این را هم باید از بدشانسی‌های علوی دانست که بیشتر وقت او در آن ۸ ماهی که شهردار رشت بود، برای پاسخ به سؤالات و خلاصی از استیضاح‌های مکرر به رفت‌وآمد میان ساختمان‌ شهرداری و شورای شهر گذشت ! شورای ششم رشت از همان ابتدا تلاش داشت تا برخلاف اسلافش از خود چهره‌ای یکدست نشان […]

این را هم باید از بدشانسی‌های علوی دانست که بیشتر وقت او در آن ۸ ماهی که شهردار رشت بود، برای پاسخ به سؤالات و خلاصی از استیضاح‌های مکرر به رفت‌وآمد میان ساختمان‌ شهرداری و شورای شهر گذشت !
شورای ششم رشت از همان ابتدا تلاش داشت تا برخلاف اسلافش از خود چهره‌ای یکدست نشان دهد . تلاشی که البته خیلی زود نافرجام ماند .
در جریان استیضاح علوی بود که اختلاف موجود در شورای ششم سر باز کرد . شورایی که هنوز چند ماه از آغاز به کارش نگذشته اولین شهردارش استعفا را به ماندن ترجیح داد و رفت و حالا اکثریت این شورا، دومین شهردار منتخب خود را هم در معرض استیضاح قرار داد .
اما اقلیت شورای ششم که عملاً شامل سه عضو می‌شود، در کنار علوی ایستاد تا شاید او حداقل فرصتی برای اجرای شعارها و برنامه‌های خود پیدا کند.
این دوگانگی در شورا حتی در انتخابات اخیر هیات‌رئیسه شورا و کمیسیون‌هایش بوضوح مشهود است . انتخاباتی که در آن اقلیت شورا خود را به تمامی از رقابت کنار کشید و اجازه داد تا اکثریت به‌تنهایی با فرجام رفتارش در بی‌ثباتی مدیریت شهری روبرو شود !

🔸 khazardaily.ir
🔻 @KhazarDaily
♦️خزر را در اینستاگرام هم دنبال کنید👇
instagram.com/khazardaily

لینک کوتاه : https://khazardaily.ir/?p=26264
  • نویسنده : رضا احمدی سراوانی
  • منبع : خزر
  • دیدگاه‌ها برای دو نیروی یک شورا ! بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.