تاریخ : دوشنبه, ۴ مهر , ۱۴۰۱ 1 ربيع أول 1444 Monday, 26 September , 2022
22

/ در حاشیه یک تخریب / همسو با گوبلز !

  • کد خبر : 25980
  • ۰۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۸
/ در حاشیه یک تخریب / همسو با گوبلز !

خراب کردن هر چیزی آسان است اما ساختن سخت و آنانی که می سازند جاودانه خواهند ماند . تخریب کردن آدمها ؛ شایعه ساختن و دروغ پردازی زحمتی ندارد میتوان یک گوشی به دست گرفت و وصل شد به فضای مجازی و هر چه خواست نوشت ؛ بدون اینکه نیازمند دلیل و مدرکی باشی برای […]

خراب کردن هر چیزی آسان است اما ساختن سخت و آنانی که می سازند جاودانه خواهند ماند .
تخریب کردن آدمها ؛ شایعه ساختن و دروغ پردازی زحمتی ندارد میتوان یک گوشی به دست گرفت و وصل شد به فضای مجازی و هر چه خواست نوشت ؛ بدون اینکه نیازمند دلیل و مدرکی باشی برای حرفهایی که میزنی. می توانی از کاه کوهی بسازی و اینقدر بزرگنمایی و سیاه نمایی کنی که خودت هم دروغ هایت را باور کنی ؛ بدون اینکه بدانیم با این روش ها چه آسیبی به هزاران شغل می زنیم و چه سرمایه هایی را از گیلان فراری میدهیم .
این روزها برخی سایت ها و کانال ها به کسب و کارهایی در گیلان از جمله هایپر احمدی حمله می کنند با توسل به روش گوبلز وزیر تبلیغات هیتلر که معتقد بود دروغ هر چه بزرگتر باورپذیرتر .
دروغ پردازی هایی که در این چند روزه صورت گرفته نیازی به پاسخگویی ندارند چون شنونده عاقل است و گیلانی ها همچنان نشان می دهند که با خبرسازی های جعلی چند سایت و کانال چیزی از اعتمادشان نسبت به کسب و کارهای ریشه دار رشت کاسته نمی شود .

لینک کوتاه : https://khazardaily.ir/?p=25980
  • نویسنده : رضا احمدی سراوانی
  • منبع : خزر
  • دیدگاه‌ها برای / در حاشیه یک تخریب / همسو با گوبلز ! بسته هستند

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.