تاریخ : پنج شنبه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۱ 8 جماد أول 1444 Thursday, 1 December , 2022
12

در آرزوی سالی بدون اخبار بد /رضا احمدی سراوانی

  • کد خبر : 23872
  • ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۰:۴۰
در آرزوی سالی بدون اخبار بد /رضا احمدی سراوانی

۲۱ سال پیش در چنین روزهایی روزنامه خزر متولد شد و اکنون باید بیست و دومین سال انتشار خود را آغاز کند. در همه این سال ها با تمام وجود دشواری های روزنامه نگاری را لمس کردیم. برخی از سال ها بهتر و برخی دیگر نیز خوب نبودند. اما سال ۹۶ از بعد اقتصادی برای […]

۲۱ سال پیش در چنین روزهایی روزنامه خزر متولد شد و اکنون باید بیست و دومین سال انتشار خود را آغاز کند.
در همه این سال ها با تمام وجود دشواری های روزنامه نگاری را لمس کردیم. برخی از سال ها بهتر و برخی دیگر نیز خوب نبودند. اما سال ۹۶ از بعد اقتصادی برای مطبوعات به ویژه روزنامه های استانی و مستقل به یک فاجعه شبیه بود!
رکود اقتصادی، کاهش آگهی های دولتی و خصوصی، شکست طرح وزارت ارشاد موسوم به اشتراک نیم بها که عملا روزنامه های استانی را با ورشکستگی روبرو ساخت، از جمله سختی های اقتصادی سالی بود که گذشت. دشوارهایی که به این رسانه مکتوب به نفس افتاده حتی اجازه عمل به وظیفه ذاتی خود که همانا اطلاع رسانی و آگاهی بخشی است را به سختی می داد.
اما اکنون امیدوارانه در انتظار آغاز سالی جدید هستیم. سالی که رونق اقتصادی در آن باز گردد و مردم بار دیگر بدانند که رسانه مکتوب دریایی از اطلات و آگاهی با عمق بسیار است نه همچون فضای مجازی، اقیانوسی به عمق چند بند انگشت! به هر روی در این آغاز بهار و سالروز انتشار خزر، از خداوند سالی پر خیر و برکت همراه با سلامتی برای همه مردمان ایران زمین به ویژه همراهان خزر آرزو می کنیم. سالی بدون اخبار بد.

لینک کوتاه : https://khazardaily.ir/?p=23872
  • دیدگاه‌ها برای در آرزوی سالی بدون اخبار بد /رضا احمدی سراوانی بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.