تاریخ : پنج شنبه, ۵ خرداد , ۱۴۰۱ 25 شوال 1443 Thursday, 26 May , 2022
4

حضور شهردار رشت در کنفرانس بین المللی اقتصاد ، مدیریت و علوم کشاورزی

  • کد خبر : 5420
  • ۰۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۳:۲۰
حضور شهردار رشت در کنفرانس بین المللی اقتصاد ، مدیریت و علوم کشاورزی

خزر- شهردار رشت : برای دستیابی به اقتصاد پایدار و توسعه شهری ، می بایست به نیرو و منابع داخلی اتکا کنیم شهردار رشت در کنفرانس بین المللی اقتصاد ، مدیریت و علوم کشاورزی حضور یافت . این همایش با حضور دکتر علی محمدی ترکاشوند دبیر علمی همایش ، دکتر سبز علی پور ، دکتر […]

خزر- شهردار رشت : برای دستیابی به اقتصاد پایدار و توسعه شهری ، می بایست به نیرو و منابع داخلی اتکا کنیم
شهردار رشت در کنفرانس بین المللی اقتصاد ، مدیریت و علوم کشاورزی حضور یافت .
این همایش با حضور دکتر علی محمدی ترکاشوند دبیر علمی همایش ، دکتر سبز علی پور ، دکتر تجریشی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتی شریف ، پرفسور بهشتی عضو اتاق فکر اتحادیه اروپا ، پرفسور گراما تیکوف مشاور اتحادیه اروپا ، دکتر بیابانی قائم مقام دبیرکل خانه کشاورزان ایران ، هاشمی نیا و قهرمانی استانداران اسبق گیلان برگزار شد .
شهردار رشت اظهار داشت : نظر به توجه اهمیت بر اقتصاد مقاومتی بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری در ایران توسعه کشور می بایست در مقوله های اجرایی مورد توجه قرار گیرد و خروج از این بحران و دستیابی به اقتصاد پایدار منوط به ایجاد ارتباط در زمینه های اقتصاد جهانی است و می تواند در توسعه پایدار تاثیر گذار باشد .
دکتر یاد آور شد : به نظر می رسد آنچه که در مقابل تهدید ها در کشور ما به چشم می خورد ، در روابط بین حاکمیت ها و ساختارهای سیاسی حکومت ها است و چگونگی این روابط می تواند نتایج مطلوب و یا نامطلوبی را برای آیندگان به همراه داشته باشد .
وی افزود : به هرحال پدیده شهرنشینی در تمام دنیا رخ داده و در کشور ما نیز در قبل از انقلاب اسلامی زیر ۵۰ درصد جمعیت شهر نشین داشتیم که امروزه با توسعه خدمات و تکنولوژی و عواملی از این دست ، رشد شهرنشینی در حال حاضر در کشور ما به ۷۰ تا ۷۵ درصد رسیده است .

لینک کوتاه : https://khazardaily.ir/?p=5420
  • دیدگاه‌ها برای حضور شهردار رشت در کنفرانس بین المللی اقتصاد ، مدیریت و علوم کشاورزی بسته هستند

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.