تاریخ : شنبه, ۱۹ آذر , ۱۴۰۱ 17 جماد أول 1444 Saturday, 10 December , 2022
3

ثبت بالغ بر ۳۰۶ میلیون تردد در گیلان در سال گذشته

  • کد خبر : 21089
  • ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۸
ثبت بالغ بر ۳۰۶ میلیون تردد در گیلان در سال گذشته

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان با اشاره به آمار تردد وسائل نقلیه در استان، عنوان کرد: کل تردد ثبت شده در ترددشمارهای استان، ۳۰۶ میلیون و ۲۱۵ هزار و ۵۰۶ تردد در سال ۹۵ و ۱۲۵ میلیون و ۱۸۹ هزار و ۲۴۵ تردد در چهار ماهه نخست امسال ثبت شده است. […]

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان با اشاره به آمار تردد وسائل نقلیه در استان، عنوان کرد: کل تردد ثبت شده در ترددشمارهای استان، ۳۰۶ میلیون و ۲۱۵ هزار و ۵۰۶ تردد در سال ۹۵ و ۱۲۵ میلیون و ۱۸۹ هزار و ۲۴۵ تردد در چهار ماهه نخست امسال ثبت شده است.
محمدرضا نازک کار در گفت وگو با ایسنا منطقه گیلان، بزرگترین عامل در تصادفات را انسان و سپس وسیله نقلیه و راه دانست و اظهار کرد: بحث کنترل روحیات انسان در پشت فرمان چیز ساده نیست نیست و نیاز به فرهنگ ترافیکی دارد.
وی طراحی مهندسی، حفظ، ایمن سازی، ارتقای ایمنی و ارتقای سطح کیفی خدمات بر رویه های راه ها جهت عرضه به کاربران را جزو وظایف اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان دانست و افزود: هدایت، کنترل و نظارت بر نحوه استفاده از راه ها توسط پلیس راه انجام می شود لذا بین راهداری و پلیس راه ارتباط مستقیم برقرار است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان حوزه استحفاظی راه های استان را بالغ بر ۱۰ هزار و ۸۱۶ کیلومتر دانست و تصریح کرد: از این میزان، ۵۶٫۳ کیلومتر آزادراه، ۴۱۹٫۰۷ کیلومتر بزرگراه، ۳۲۲٫۲۴ کیلومتر راه اصلی، ۱۰۷۰٫۱۷ کیلومتر راه فرعی و ۸ هزار و ۹۴۹ کیلومتر راه روستایی است.
این مقام مسئول با بیان اینکه در سال ۹۵ بالغ بر یک هزار و ۵۵۰ کیلومتر خط کشی در طول راه های استان صورت گرفته است، گفت: نصب ۸ هزار و ۲۰۰ تابلوی علائم، نصب ۱۵ کیلومتر گاردریل، نصب ۴۴۵ مترمربع علائم اطلاعاتی، انجام بالغ بر ۳۹ هزار و ۵۰۰ مترمربع لکه گیری در سطوح آیفالتی راه ها، نصب ۱۵۰ دستگاه چراغ چشمک زن و آشکارسازی بالغ بر ۹۷ نقطه پرحادثه از دیگر اقدامات صورت گرفته در سال گذشته است.
نازک کار طول سیستم روشنایی کل استان را ۲۰۷ کیلومتر دانست و خاطرنشان کرد: هم اکنون اجرای روشنایی در ۱۲ نقطه در حال اجرا می باشد و برای سال ۹۶، ۳۲ کیلومتر اجرای روشنایی پیش بینی شده است.
وی با اشاره به آمار تردد وسائل نقلیه در استان، عنوان کرد: کل تردد ثبت شده در ترددشمارهای استان، ۳۰۶ میلیون و ۲۱۵ هزار و ۵۰۶ تردد در سال ۹۵ و ۱۲۵ میلیون و ۱۸۹ هزار و ۲۴۵ تردد در چهار ماهه نخست امسال ثبت شده است.

لینک کوتاه : https://khazardaily.ir/?p=21089
  • دیدگاه‌ها برای ثبت بالغ بر ۳۰۶ میلیون تردد در گیلان در سال گذشته بسته هستند

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.