تاریخ : دوشنبه, ۲۴ مرداد , ۱۴۰۱ 18 محرم 1444 Monday, 15 August , 2022
4

ثابت قدم خواستار حمایت سرمایه گذاران برای رونق اقتصادی رشت شد

  • کد خبر : 18043
  • ۰۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۶
ثابت قدم خواستار حمایت سرمایه گذاران  برای رونق اقتصادی رشت شد

  شهردار رشت برلزوم استفاده از داشته های سرمایه گذاران با زیرکی هرچه بیشترو بدون هیچ حدو مرزی تاکید کرد. به گزارش ایسنا، محمد علی ثابت قدم در آئین افتتاح دهمین گردهمایی راهنمایان گردشگری سراسر کشور برلزوم رسیدن رشت به سمت اقتصاد خلاق خود و براساس تعریف جغرافیایی منطقه ای تاکید و اظهار کرد: تحقق […]

 

شهردار رشت برلزوم استفاده از داشته های سرمایه گذاران با زیرکی هرچه بیشترو بدون هیچ حدو مرزی تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، محمد علی ثابت قدم در آئین افتتاح دهمین گردهمایی راهنمایان گردشگری سراسر کشور برلزوم رسیدن رشت به سمت اقتصاد خلاق خود و براساس تعریف جغرافیایی منطقه ای تاکید و اظهار کرد: تحقق این مهم مستلزم برخورداری از اعتماد سازی محلی است.

وی با بیان اینکه باید به مشارکتی دست یابیم که جلب رضایت واعتمادسازی همه گردشگران داخلی و خارجی را فراهم سازد،خاطرنشان کرد: رشت باید براساس داشته های طبیعی خود و براساس اصل مشتری مداری و مخاطب شناسی با ذهنیتی مثبت نسبت به برندسازی اقدام کند که دراین راستا لازم است سرمایه های انسانی و اقتصادی خود را تلفیق نموده تا درایجاد اشتغال زایی و رونق اقتصادی گام برداشته باشد.

شهردار رشت گفت: اقتصاد گردشگری نیازمند دارا بودن طبییعت،زیرساخت ها، اصالت و فرهنگ مناسب و مشارکت پذیری جامعه محلی براساس سیاست ها و نگاه توسعه پایداراست.

ثابت قدم سرمایه گذاران را بهترین سفیران فرهنگی برای انتقال فرهنگ، توسعه و برند سازی دانست و خطاب به سرمایه گذاران حاضر تصریح کرد:شما را که دارای تجربه علمی و عملی دربازشناسی هویتی هستید آورده هایی می دانیم که سرمایه های انسانی را در دل خود نهفته دارند.

وی برلزوم استفاده از داشته ها با زیرکی هرچه بیشتر و بدون هیچ حدو مرزی تاکید کرد و گفت: این زیرکی برای محدوده های جغرافیایی رشت تاثیرات فراوان بی شماری را به همراه خواهد داشت.

شهردار رشت سرمایه گذاران را بزرگترین انجمن مردم نهاد کشور برشمرد و از آنان خواستار شد تا با همت و یاری خود، سرمایه این شهر را به چند برابر تبدیل کنند.

 

 

لینک کوتاه : https://khazardaily.ir/?p=18043
  • دیدگاه‌ها برای ثابت قدم خواستار حمایت سرمایه گذاران برای رونق اقتصادی رشت شد بسته هستند

برچسب ها

اخبار مرتبط

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.