تاریخ : چهارشنبه, ۶ مهر , ۱۴۰۱ 3 ربيع أول 1444 Wednesday, 28 September , 2022
3

تقدیم شورای شهر شد بودجه ۱۰۶۲ میلیارد تومانی شهرداری رشت درسال ۹۷

  • کد خبر : 23381
  • ۰۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۴
تقدیم شورای شهر شد بودجه ۱۰۶۲ میلیارد تومانی شهرداری رشت درسال ۹۷

شهردار رشت با حضور در صحن شورای اسلامی، بودجه ۹۷ شهرداری این کلانشهر را برای بررسی و تصویب تقدیم شورا کرد. به گزارش ایرنا، شهردار رشت پس از تقدیم بودجه ۹۷ شهرداری رشت به منظور تصویب به شورای اسلامی این کلانشهر بیان داشت: بودجه ۹۷ برای شهرداری رشت ۹۹۲ میلیارد تومان پس از کسر ارقام […]

شهردار رشت با حضور در صحن شورای اسلامی، بودجه ۹۷ شهرداری این کلانشهر را برای بررسی و تصویب تقدیم شورا کرد.
به گزارش ایرنا، شهردار رشت پس از تقدیم بودجه ۹۷ شهرداری رشت به منظور تصویب به شورای اسلامی این کلانشهر بیان داشت: بودجه ۹۷ برای شهرداری رشت ۹۹۲ میلیارد تومان پس از کسر ارقام تکراری همراه با سازمان ها، یکهزار و ۶۲ میلیارد تومان است.
مسعود نصرتی خاطر نشان کرد: از این یکهزار و ۶۲ میلیارد تومان سه کد شامل فروش املاک، سرمایه گذاری و بانک را داریم که مشابه کدهای سال گذشته حدود ۳۸ درصد بودجه شهرداری رشت را به خود اختصاص داده که ۶۲ درصد باقیمانده این بودجه بقیه کدهای درآمدی است.
شهردار کلانشهر رشت بیان داشت: در بودجه ۹۷ شهرداری رشت سه کد ستاره دار در نظر گرفته ایم که مازاد بر یکهزار و ۶۲ میلیارد تومان است که درصورت تخصیص هزینه های آن را در نظر می گیریم.
نصرتی اظهار داشت: ما در بهره برداری از صندوق ذخیره ارزی که برای کل کشور به ویژه سه استان شمالی و کلانشهر رشت در نظر گرفته شده، ۴۰ درصد از مبلغی که به ما پیشنهاد کردند را در بودجه ۹۷ آورده ایم.
وی با بیان این که در هشت سرفصل بودجه ۹۷ شهرداری رشت بحث هایی شامل محیط زیست و حمل و نقل و ترافیک اصلی ترین کدهای بودجه ای را به خود اختصاص داده ، یادآور شد: این بودجه بر اساس نیازهای رشت است که برای یک برنامه یک ساله پیش می رود.
شهردار کلانشهر رشت خاطر نشان کرد: تاکیدات بودجه ۹۷ در بخش هزینه این است که با توانایی ها و شهرداری های شهرداری کارها را پیش ببریم و البته با توجه به بدهکاری های شهرداری بایستی دقت بسیار بالا در هزینه کرد داشته باشیم.
وی با بیان این که حدود ۵۵ میلیارد تومان برای دیون شهرداری رشت در نظر گرفته ایم، خاطر نشان کرد: بر اساس برنامه ریزی در چند سال بدهی های شهرداری را می پردازیم.

لینک کوتاه : https://khazardaily.ir/?p=23381
  • دیدگاه‌ها برای تقدیم شورای شهر شد بودجه ۱۰۶۲ میلیارد تومانی شهرداری رشت درسال ۹۷ بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.