تاریخ : چهارشنبه, ۶ بهمن , ۱۴۰۰ 23 جماد ثاني 1443 Wednesday, 26 January , 2022
5

تاکید شهردار رشت بر ضرورت ایجاد امنیت سرمایه گذاری در این کلانشهر

  • کد خبر : 22278
  • ۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۴
تاکید شهردار رشت بر ضرورت ایجاد امنیت سرمایه گذاری در این کلانشهر

شهردار رشت با اشاره به جذابیت های سرمایه گذاری در این کلانشهر تاکید کرد: علاوه بر ظرفیت های سرمایه گذاری، بایستی امنیت سرمایه گذاری و بازگشت سرمایه نیز مورد توجه قرار گیرد. به گزارش ایرنا، مسعود نصرتی در جلسه ستادی شهرداری این کلانشهر اظهار داشت: بایستی با تضمین امنیت سرمایه گذاری این باور را به […]

شهردار رشت با اشاره به جذابیت های سرمایه گذاری در این کلانشهر تاکید کرد: علاوه بر ظرفیت های سرمایه گذاری، بایستی امنیت سرمایه گذاری و بازگشت سرمایه نیز مورد توجه قرار گیرد.
به گزارش ایرنا، مسعود نصرتی در جلسه ستادی شهرداری این کلانشهر اظهار داشت: بایستی با تضمین امنیت سرمایه گذاری این باور را به وجود آوریم تا سرمایه گذار به شهر رشت ورود کند و این موضوع کار چندان سختی نیست و اگر نتوانیم این کار را به درستی انجام دهیم فرصت ها و جذابیت های خدادادی را نیز هدر داده ایم.
وی با تاکید بر ضرورت افزایش اقتدار شهرداری کلانشهر رشت افزود: شهرداری با بدهی سنگین نمی تواند در زمینه جذب سرمایه گذار موفق شود، بلکه باید با کاهش بدهی ها، جلب اعتماد عمومی و افزایش اقتدار نسبت به جذب سرمایه گذار اقدام کند.
نصرتی با تاکید بر این که مدیران مناطق باید در چارچوب قانون هنرمندانه و خلاقانه تولید فکر و ایده داشته باشند تا منابع درآمدی جدیدی تعریف شود، خاطر نشان کرد: مدیران مناطق نباید منتظر باشند راهکارها ارائه شود تا کاری را انجام دهند.
شهردار کلانشهر رشت بیان داشت: تولید درآمد وظیفه اصلی شهرداری مناطق است تا خدمات نیز به درستی به شهروندان ارائه شود.
نصرتی با بیان این که تمام توانایی شهرداری باید در مناطق پنجگانه به نمایش گذاشته شود، اذعان کرد: اگر مدیران و معاونان مناطق توانمند نباشند و یا حقوق شهروندان رعایت نشود به مشکل بر می خوریم

لینک کوتاه : https://khazardaily.ir/?p=22278
  • دیدگاه‌ها برای تاکید شهردار رشت بر ضرورت ایجاد امنیت سرمایه گذاری در این کلانشهر بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.