تاریخ : دوشنبه, ۴ مهر , ۱۴۰۱ 1 ربيع أول 1444 Monday, 26 September , 2022
13

برای خزر / فیروز فاضلی*

  • کد خبر : 23857
  • ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۰:۳۰
برای خزر / فیروز فاضلی*

روزنامه خزر را سالهاست مطالعه می کنم. با تیترهای جذابتان که گزینش هدفدار در آن ملموس بوده، به متن روزنامه وارد می شوم تا گزارش واقعیت ها را بگیرم و با تولید محتوایی که ارائه می دهید به مسائل پیرامونی یک رویداد دست یابم. قسمت های متعدد روزنامه شما همچون سفره ای است که هر […]

روزنامه خزر را سالهاست مطالعه می کنم. با تیترهای جذابتان که گزینش هدفدار در آن ملموس بوده، به متن روزنامه وارد می شوم تا گزارش واقعیت ها را بگیرم و با تولید محتوایی که ارائه می دهید به مسائل پیرامونی یک رویداد دست یابم.
قسمت های متعدد روزنامه شما همچون سفره ای است که هر کس به فراخور خود از آن بهره می گیرد.علاقه ذاتی شما بزرگواران به مباحث هنری و فرهنگی برای من حائز اهمیت است و ارزش خبری دارد.
دراین دنیای تقابلی از اینکه شما جانب حقیقت و واقعیت را می گیرید به عنوان یکی از خوانندگان روزنامه شما گاه به خود می بالم. دنیای امروز دنیای فن آوری های نوین ارتباطی و شبکه های اجتماعی مجازی، گاه حقیقتی را به مجاز و گاه مجازی را به حقیقت بدل می کند. صداقت رسانه ای در چنین عرصه ای که مه آلود جلوه می کند ستودنی است. در عرصه ی حقیقت نمایی همواره پایا و پویا باشید و آغاز بیست و دومبن سال فعالیت خزر را گرامی می دارم.
*مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان

لینک کوتاه : https://khazardaily.ir/?p=23857
  • دیدگاه‌ها برای برای خزر / فیروز فاضلی* بسته هستند

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.