تاریخ : چهارشنبه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۱ 17 شوال 1443 Wednesday, 18 May , 2022
6

با آغاز سفرهای تابستانی؛ ورود ۱۱۲ هزار دستگاه خودرو به گیلان

  • کد خبر : 20071
  • ۰۷ تیر ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۴
با آغاز سفرهای تابستانی؛ ورود ۱۱۲ هزار دستگاه خودرو به گیلان

مدیرکل حمل و نقل و راهداری جاده ای گیلان با اشاره به آغاز سفرهای تابستانی گفت: براساس آمار دریافتی از ۳۷ دستگاه تردد شمار، طی شبانه روز گذشته ، ۱۱۲ هزار و ۲۶۲ دستگاه خودرو وارد استان شده است. محمدرضا نازک کار در گفت و گو با ایرنا افزود: بیشترین میزان ورودی طی این مدت […]

مدیرکل حمل و نقل و راهداری جاده ای گیلان با اشاره به آغاز سفرهای تابستانی گفت: براساس آمار دریافتی از ۳۷ دستگاه تردد شمار، طی شبانه روز گذشته ، ۱۱۲ هزار و ۲۶۲ دستگاه خودرو وارد استان شده است.
محمدرضا نازک کار در گفت و گو با ایرنا افزود: بیشترین میزان ورودی طی این مدت از طریق آزادراه رشت – قزوین با ۴۷ هزار و ۵۰ دستگاه خودرو و پس از آن محور رامسر – چابکسر با ورود بیش از ۲۶ هزار و ۱۳۸ دستگاه خودرو بوده است.
وی ورود این تعداد دستگاه خودرو به استان طی ۲۴ ساعت را بی سابقه دانست و یادآور شد: بیشترین ورودی ما طی تعطیلات نوروزی امسال، روز ۲۹ اسفندماه با بیش از ۷۰ هزار دستگاه خودرو بوده است.
نازک کار به آمار خروج خودروها از مسیرهای استان نیز اشاره و بیان کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته، ۶۴ هزار و ۲۵۱ دستگاه خودرو نیز از راه های استان خارج شده اند.
وی ادامه داد: طی شبانه روز گذشته محور امام زاده هاشم – رشت با ۷۱ هزار و ۸۴۳ دستگاه خودرو پرتردد ترین محور استان و پس از آن آزادراه رشت – قزوین در محدوده رستم آباد رودبار با ۶۱ هزار و ۸۲۷ دستگاه وسیله نقلیه در رتبه دوم از نظر میزان تردد در استان قرار دارند.
به گفته مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، این استان طی شبانه روز گذشته از نظر نرخ جریان تردد پنجمین و از لحاظ تعداد تردد، سومین استان پرتردد کشور بوده است.
محورهای ورودی و خروجی گیلان شامل شش محور اصلی آزادراه لوشان – قزوین، جاده قدیم لوشان – قزوین، منجیل – طارم ، چابکسر – رامسر ، آستارا – اردبیل و خلخال – اسالم می شود.

لینک کوتاه : https://khazardaily.ir/?p=20071
  • دیدگاه‌ها برای با آغاز سفرهای تابستانی؛ ورود ۱۱۲ هزار دستگاه خودرو به گیلان بسته هستند

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.