تاریخ : جمعه, ۱۵ مهر , ۱۴۰۱ 12 ربيع أول 1444 Friday, 7 October , 2022
9

بازبینی سیاست گذاری وزارت ارشاد در بخش مطبوعات توسط دولت

  • کد خبر : 22384
  • ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۰
بازبینی سیاست گذاری وزارت ارشاد  در بخش مطبوعات توسط دولت

مدیرکل ارشاد اسلامی گیلان گفت: استان گیلان در حوزه رسانه و مطبوعات خواسته هایی دارد که از دکتر نوبخت به عنوان زبان گویای دولت تدبیر و امید انتظار داریم که در سیاستگذاری ها به استان ما کمک کند. به گزارش ایسنا ، فیروز فاضلی در نشست اصحاب رسانه گیلان با رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، ضمن […]

مدیرکل ارشاد اسلامی گیلان گفت: استان گیلان در حوزه رسانه و مطبوعات خواسته هایی دارد که از دکتر نوبخت به عنوان زبان گویای دولت تدبیر و امید انتظار داریم که در سیاستگذاری ها به استان ما کمک کند.
به گزارش ایسنا ، فیروز فاضلی در نشست اصحاب رسانه گیلان با رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، ضمن قدردانی از حضور دکتر نوبخت در اولین نشست رسانه ای ایشان در گیلان، اظهار کرد: امروز حدود ۱۱۰ سال از انتشار اولین روزنامه در گیلان می گذرد که نشان دهنده پیشینه رسانه ای و مطبوعاتی استان ماست.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان، با بیان اینکه در حال حاضر ۱۶۲ نشریه، ۹۹ پایگاه خبری و ۱۲ نشریه الکترونیکی در استان فعال است، افزود: گیلان یکی از استان های فعال در عرصه رسانه است.
وی با اشاره به فعالیت ۸ روزنامه، ۴۸ هفته نامه، ۲۱ دوهفته نامه، ۳۶ ماهنامه، ۴ دوماهنامه، ۳۴ فصلنامه و ۱۱ دوفصلنامه در گیلان، خاطرنشان کرد: گیلان به عنوان بیست وهشتمین استان کشور به لحاظ مساحت، در حوزه مطبوعات همواره رتبه های نخست را به خود اختصاص داده و جزو هفت استان برتر کشور است.
این مقام مسئول، اضافه کرد: گیلان با ۹۹ پایگاه خبری بعد از تهران رتبه دوم کشوری را دارد و روزنامه های ما از قدیم زبانزد بوده و هستند.
فاضلی، سرعت انتقال اخبار در گیلان را پایین پنج دقیقه دانست و خاطرنشان کرد: استان گیلان در حوزه رسانه و مطبوعات خواسته هایی دارد که از دکتر نوبخت به عنوان زبان گویای دولت تدبیر و امید انتظار داریم که در سیاستگذاری ها به استان ما کمک کند.
مدیرکل ارشاد اسلامی گیلان، خواستار بازبینی در سیاست گذاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در بخش مطبوعات شد و عنوان کرد: تمرکز و انسجام در بخش معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد استان ها را دچار مشکلات عدیده در حوزه بیمه و اشتراک کرده است لذا نیازمند پیگیری در دولت هستیم.

لینک کوتاه : https://khazardaily.ir/?p=22384
  • دیدگاه‌ها برای بازبینی سیاست گذاری وزارت ارشاد در بخش مطبوعات توسط دولت بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.