تاریخ : پنج شنبه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۱ 8 جماد أول 1444 Thursday, 1 December , 2022
4

این شهرداری به هیچکس وفا نمی‌کند!

  • کد خبر : 26214
  • ۲۱ تیر ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۷
این شهرداری به هیچکس وفا نمی‌کند!

از ۱۱۵ سال پیش که بلدیه در رشت تاسیس شد تاکنون ، این شهر ۶۵ شهردار به خود دیده‌است . شهردارانی که بیشتر آن‌ها سرنوشتی تلخ در این سمت داشتند ، از حاج میرزا خلیل رفیع اولین شهردار رشت که پنج سال به بادکوبه تبعید شد تا علوی در این آخر که هنوز مهر ابلاغ […]

از ۱۱۵ سال پیش که بلدیه در رشت تاسیس شد تاکنون ، این شهر ۶۵ شهردار به خود دیده‌است . شهردارانی که بیشتر آن‌ها سرنوشتی تلخ در این سمت داشتند ، از حاج میرزا خلیل رفیع اولین شهردار رشت که پنج سال به بادکوبه تبعید شد تا علوی در این آخر که هنوز مهر ابلاغ وی به سمت شهرداری رشت خشک نشده در نزدیک به ۹ ماه توسط شورای شهر برکنار شد !
شورای ششم رشت که با شعار پرهیز از حاشیه و با نقد عملکرد شوراهای پیشین این شهر بر سر کار آمد خیلی زود نشان داد که همان راه اسلاف خود را در پیش گرفته‌است .
این شورا در حدود یکسالی که از آغاز فعالیت آن گذشت ، دو شهردار خود را عزل کرد و علوی یکی از معدود شهرداران رشت است که کمترین مدت تصدی این پست را داشته‌است .
به هر روی داستان عزل‌ و نصب شهرداران رشت توسط شورای این شهر به سریالی می‌ماند که گویا پایانی بر آن متصور نیست . سریالی با مضمون بی‌ثباتی در مدیریت شهری . سریالی که مردمان رشت تنها تماشاگران آن و فشل ماندن توسعه شهرشان هستند …

🔸 khazardaily.ir
🔻 @KhazarDaily
♦️خزر را در اینستاگرام هم دنبال کنید👇
instagram.com/khazardaily

لینک کوتاه : https://khazardaily.ir/?p=26214
  • نویسنده : رضا احمدی سراوانی
  • منبع : خزر
  • دیدگاه‌ها برای این شهرداری به هیچکس وفا نمی‌کند! بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.