تاریخ : چهارشنبه, ۳۱ شهریور , ۱۴۰۰ 15 صفر 1443 Wednesday, 22 September , 2021
1

انتخاب هیات رئیسه جدید شورای شهر رشت؛ دست های خالی اصلاح طلبان رشت

  • کد خبر : 21127
  • ۰۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۴
انتخاب هیات رئیسه جدید شورای شهر رشت؛ دست های خالی اصلاح طلبان رشت

خزر- امروز در حالی با آغاز به کار شورای پنجم شهر رشت، هیات رییسه جدید شورا انتخاب شدند که نام هیچ یک از اصلاح طلبان در میان آنان دیده نمی شود. امری که بیش از هر چیز نشان دهنده ضعف بزرگی است که لیست اصلاح طلبان در جریان انتخابات شوراها داشت. از سوی دیگر به […]

خزر- امروز در حالی با آغاز به کار شورای پنجم شهر رشت، هیات رییسه جدید شورا انتخاب شدند که نام هیچ یک از اصلاح طلبان در میان آنان دیده نمی شود. امری که بیش از هر چیز نشان دهنده ضعف بزرگی است که لیست اصلاح طلبان در جریان انتخابات شوراها داشت.
از سوی دیگر به نظر می رسد که اصلاج طلبان راه یافته به شورای پنجم رشت طی سه ماه گذشته قادر نشدند تاثیری بر منتخبین این شورا گذاشته و وزن خود را از این طریق افزایش دهند. وضعیتی که موجب شد تا هیچ یک از اصلاح طلبان در ترکیب هیات رییسه شورای جدید رشت قرار نگیرند!
برهمین اساس اعضای هیات رییسه پنجمین دوره شورای اسلامی کلانشهر رشت با برگزاری مراسم تحلیف در فرمانداری رشت پس از رای گیری به صورت غیرعلنی انتخاب و معرفی شدند.
احمد رمضانپور نرگسی و امیرحسین علوی دو داوطلب ریاست پنجمین دوره شورای اسلامی رشت بودند که امیرحسین علوی با هفت رای؛ به عنوان اولین رئیس پنجمین دوره شورای اسلامی این کلانشهر معرفی شد.
در این جلسه حجت جذب و فرهام زاهد برای نائب رئیسی شورای اسلامی رشت نامزد شدند که پس از رای گیری حجت جذب با هفت رای به عنوان نایب رییس شورای اسلامی این کلانشهر انتخاب شد.
حامد عبدالهی با ۱۱ رای به عنوان خزانه دار و فاطمه شیرزاد با ۱۱و محمدحسن علیپور با ۱۰ رای به عنوان منشی های هیات رییسه پنجمین دوره شورای اسلامی کلانشهر رشت معرفی شدند.
همچنین فاطمه شیرزاد با ۱۱ رای به عنوان سخنگوی شورای اسلامی کلانشهر رشت معرفی شد.
فعالیت رسمی پنجمین دوره شورای اسلامی کلانشهر رشت از چهارشنبه اول شهریور آغاز شده است.

لینک کوتاه : https://khazardaily.ir/?p=21127
  • دیدگاه‌ها برای انتخاب هیات رئیسه جدید شورای شهر رشت؛ دست های خالی اصلاح طلبان رشت بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.