تاریخ : چهارشنبه, ۳۱ شهریور , ۱۴۰۰ 15 صفر 1443 Wednesday, 22 September , 2021
1

امکانات و تجهیزات ورزشی در انزلی نامطلوب است

  • کد خبر : 22300
  • ۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۴
امکانات و تجهیزات ورزشی در انزلی نامطلوب است

خزر-هاجر سلیمی شیوائی:رییس اداره ی ورزش و جوانان بندرانزلی گفت: امکانات و تجهیزات ورزشی در این شهرستان فرسوده ، غیر استاندارد و نامطلوب است. حمیدرضا قهرمانی اظهار داشت : متاسفانه تجهیزات موجود، امنیت ورزشکاران ما را تامین نکرده و آسیب دیدگی آنان را به دنبال دارد. وی با بیان اینکه درصددیم با هماهنگی نماینده ی […]

خزر-هاجر سلیمی شیوائی:رییس اداره ی ورزش و جوانان بندرانزلی گفت: امکانات و تجهیزات ورزشی در این شهرستان فرسوده ، غیر استاندارد و نامطلوب است.
حمیدرضا قهرمانی اظهار داشت : متاسفانه تجهیزات موجود، امنیت ورزشکاران ما را تامین نکرده و آسیب دیدگی آنان را به دنبال دارد.
وی با بیان اینکه درصددیم با هماهنگی نماینده ی مردم انزلی و مدیرکل ورزش و جوانان گیلان با وزیر ورزش و جوانان ملاقاتی داشته باشیم،تصریح کرد: با توجه به تعداد زیاد ورزشکاران افتخار آفرین انزلی در میادین مختلف ملی و بین المللی لازم است تا در جهت پاسخگویی به نیازهای موجود و نیز تلاش برای کسب سکوهای افتخار بیشتری توسط ورزشکاران انزلی،بودجه ی ورزشی شهرستان متناسب با پتانسیل های موجود درنظر گرفته شود.
قهرمانی تاکید کرد : باید به ورزش انزلی در حد ملی و بین المللی نگاه شود تا ضمن تامین امکانات ورزشی شهرستان، شرایط میزبانی از تیم های ملی را نیز داشته باشیم.
وی سپس با اشاره به تلاش برای حضور پر رنگ ورزشکاران انزلی در بازیهای آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا ، خاطرنشان کرد: بازیهای آسیایی بعنوان بزرگترین رویداد ورزشی در قاره ی کهن محسوب می شود که هیجدهمین دوره ی آن در سال ۲۰۱۸ در اندونزی برگزار می شود.
وی افزود: از دوره ی اول، ورزشکاران انزلی در این بازیها حضور داشتند و در سه دوره ی گذشته نیز انزلی سهمی از کاروان ایران را از آن خود کرده است.
به گفته ی قهرمانی ، مدال آوران انزلی در آخرین دوره ی این بازیها در مقایسه با استانهای دیگر ، رتبه ی ششم را باتوجه به آمار جمعیتی به خود اختصاص دادند.
وی در ادامه متذکر شد : در بخش ورزش قهرمانی باتوجه به سابقه و پیشینه ی انزلی ، در هفت ماه گذشته ورزشکاران ما خوش درخشیدند و در میادین بین المللی افتخارات زیادی را کسب کردند.
وی خاطرنشان کرد:انزلی شهرستانی قهرمان خیز بوده که به اندازه ی چند استان و شهرستان کشور ورزشکار دارد.
وی همچنین تصریح کرد: در بخش ورزش همگانی از دستگاههای اجرایی انتظار کمک و همراهی داریم تا بتوانیم در راستای افزایش نشاط اجتماعی اقدام کنیم.
قهرمانی سپس به برخی اقدامات صورت گرفته اشاره کرد و گفت : آماده سازی آکادمی کاراته ، مسقف کردن و بهبود شرایط سایت تیراندازی تیر و کمان ، لایروبی پیست بین المللی قایقرانی که می کوشیم در فازهای بعدی با رایزنی با فدراسیون و شرکت توسعه و تجهیز ، پیست را استانداردتر کنیم، بخشی از اقدامات صورت گرفته است.
وی افزود: در خصوص استادیوم فرسوده ی انزلی نیز با پیگیریهای صورت گرفته ، پیمانکار پروژه درخصوص بازسازی آن با تخریب سکو و برداشتن صندلی ها اقدام کرد.
قهرمانی افزود : این پروژه با توجه به الویت و اهمیت در چند فاز انجام می شود و مقرر است با توجه به شرایط اقلیمی شهرستان استادیوم ، مسقف شده و ظرفیت آن به ۱۵ هزار نفر برسد.

لینک کوتاه : https://khazardaily.ir/?p=22300
  • دیدگاه‌ها برای امکانات و تجهیزات ورزشی در انزلی نامطلوب است بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.