تاریخ : پنج شنبه, ۲۹ اردیبهشت , ۱۴۰۱ 18 شوال 1443 Thursday, 19 May , 2022
11

امانتدار خوبی نبودیم/ ن – محمودزاده

  • کد خبر : 25724
  • ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۴:۵۴
امانتدار خوبی نبودیم/  ن – محمودزاده

وقتی عملیات اوج می‌گرفت، عراق پای گلوله‌های شیمیایی را وسط می‌کشید و ابتدا هم خیلی خبری از ماسک نبود. در جزیره مجنون که بودم، پیرمردی ماسکش را به صورت جوانی انداخت و خودش آنقدر تلو‌تلو خورد تا افتاد. لبخند می‌زد که آن جوان به آینده بخندد. …و من آن پیرمرد را از جزیره بیرون آوردم، […]

وقتی عملیات اوج می‌گرفت، عراق پای گلوله‌های شیمیایی را وسط می‌کشید و ابتدا هم خیلی خبری از ماسک نبود. در جزیره مجنون که بودم، پیرمردی ماسکش را به صورت جوانی انداخت و خودش آنقدر تلو‌تلو خورد تا افتاد. لبخند می‌زد که آن جوان به آینده بخندد.
…و من آن پیرمرد را از جزیره بیرون آوردم، اما فقط تا اولین اورژانس دوام آورده بود و…تا رسیدم به این روزگار آلوده به کرونا.
فیلم دفن قربانیان خط مقدم مبارزه با کرونا مرا تا عمق بمباران شیمیایی مجنون و فاو برد و برگرداند. درک اگر نداریم، زخم نپاشیم.
پزشکان و پرستاران خط مقدم کرونا؛ رفتارتان تفسیر آیات قران است و سوزاندن کتب پزشکی عین نادانی. خیلی به دل نگیرید که عده‌ای درکتان نمی‌کنند.
… آنها در زمان جنگ نیز در سوراخ موش‌هایی چون لندن، کیش و ویلاهای خود چپیده بودند و هرگز آنها را در معرکه جنگ ندیدیم که ندیدیم که ندیدیم.
از کهنه سربازان جنگ بیاموزید که در انتظار پاداش سیاسیون اهل نفاق و جهل نباشید و همچنان کرونا را از حلقوم مردم بیرون بکشید.
یادتان باشد که فقط دو و نیم درصد مردم داوطلبانه وارد جنگ شده بودند.
ما در جبهه‌ها با اعتقاد به عاشورای امام حسین(ع) به خط دشمن می‌زدیم. نه می‌ترسیدیم و نه بی‌تدبیر به خط می‌زدیم.

View this post on Instagram

امانتدار خوبی نبودیم/ ن – محمودزاده وقتی عملیات اوج می‌گرفت، عراق پای گلوله‌های شیمیایی را وسط می‌کشید و ابتدا هم خیلی خبری از ماسک نبود. در جزیره مجنون که بودم، پیرمردی ماسکش را به صورت جوانی انداخت و خودش آنقدر تلو‌تلو خورد تا افتاد. لبخند می‌زد که آن جوان به آینده بخندد. …و من آن پیرمرد را از جزیره بیرون آوردم، اما فقط تا اولین اورژانس دوام آورده بود و…تا رسیدم به این روزگار آلوده به کرونا. فیلم دفن قربانبان خط مقدم مبارزه با کرونا مرا تا عمق بمباران شیمیایی مجنون و فاو برد و برگرداند. درک اگر نداریم، زخم نپاشیم. پزشکان و پرستاران خط مقدم کرونا؛ رفتارتان تفسیر آیات قران است و سوزاندن کتب پزشکی عین نادانی. خیلی به دل نگیرید که عده‌ای درکتان نمی‌کنند. … آنها در زمان جنگ نیز در سوراخ موش‌هایی چون لندن، کیش و ویلاهای خود چپیده بودند و هرگز آنها را در معرکه جنگ ندیدیم که ندیدیم که ندیدیم. از کهنه سربازان جنگ بیاموزید که در انتظار پاداش سیاسیون اهل نفاق و جهل نباشید و همچنان کرونا را از حلقوم مردم بیرون بکشید. یادتان باشد که فقط دو و نیم درصد مردم داوطلبانه وارد جنگ شده بودند. ما در جبهه‌ها با اعتقاد به عاشورای امام حسین(ع) به خط دشمن می‌زدیم. نه می‌ترسیدیم و نه بی‌تدبیر به خط می‌زدیم.

A post shared by روزنامه خزر (@khazardaily) on

لینک کوتاه : https://khazardaily.ir/?p=25724
  • دیدگاه‌ها برای امانتدار خوبی نبودیم/ ن – محمودزاده بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.