تاریخ : پنج شنبه, ۵ خرداد , ۱۴۰۱ 25 شوال 1443 Thursday, 26 May , 2022
5

اعلام وصول طرح استیضاح شهردار کلانشهر رشت

  • کد خبر : 14201
  • ۱۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۴
اعلام وصول طرح استیضاح شهردار کلانشهر رشت

طرح استیضاح محمدعلی ثابت قدم شهردار رشت عصر روز یکشنبه در یکصد و پنجاه و یکمین جلسه شورای اسلامی این کلانشهر اعلام وصول شد. به گزارش ایرنا، طرح استیضاح شهردار رشت با امضاء شش نفر از اعضای شورای اسلامی این کلانشهر اعلام وصول شد. بر اساس اعلام وصول طرح استیضاح ثابت قدم ، از سوی […]

طرح استیضاح محمدعلی ثابت قدم شهردار رشت عصر روز یکشنبه در یکصد و پنجاه و یکمین جلسه شورای اسلامی این کلانشهر اعلام وصول شد.
به گزارش ایرنا، طرح استیضاح شهردار رشت با امضاء شش نفر از اعضای شورای اسلامی این کلانشهر اعلام وصول شد.
بر اساس اعلام وصول طرح استیضاح ثابت قدم ، از سوی محمدعلی رفیعی رئیس شورای اسلامی رشت اعلام شد که شهردار این کلانشهر پنجشنبه هفته جاری در صحن شورا حاضر و به سئوالات اعضای شورا پاسخ می دهد.
برگزاری جلسه فوق العاده شورای اسلامی کلانشهر رشت در روز پنجشنبه با رای اکثریت اعضای شورا اعلام شد.
* محمدعلی ثابت قدم شهردار رشت بیستم تیرماه امسال با حضور در صحن شورای اسلامی این کلانشهر به شش سئوال از پیش تعیین شده اعضای شورا پاسخ داده بود که هفت نفر قانع نشده بودند.
شهردار کلانشهر رشت به هر یک از سئوالات اعضا شامل چرایی نصب باجه های بانک شهر در معابر بدون دریافت مجوز، بحث مربوط به ساختمان دانا، تاخیر در پرداخت حقوق و مزایای پرسنل، جابجایی مکرر مدیران، تاخیر در پرداخت بیمه اجباری کارکنان و وضعیت نابسامان سازمان اتوبوسرانی به اعضای شورا پاسخ داده بود که طبق گفته رئیس شورای اسلامی کلانشهر ، شهردار پنجشنبه هفته جاری بار دیگر به این سووالات پاسخ خواهد داد.
بعد از پاسخ سئوالات و ترک صحن از سوی شهردار (در تاریخ ۲۰ تیرماه)، اعضای شورا نسبت به قانع شدن یا نشدن جواب های ثابت قدم، رای گیری کردند.
از ۱۳ رای ماخوذه ، هفت نفر از اعضای شورا نسبت به پاسخ شهردار به سئوالات قانع نشدند.
بر اساس ماده ۷۳ قانون شورا، اگر پاسخ شهردار قانع کننده تشخیص داده نشود، طی جلسه دیگری از شورا موضوع دوباره به صورت استیضاح که حداقل به توافق یک سوم اعضای شورا رسیده باشد، ارائه می شود که عصر امروز موضوع طرح استیضاح شهردار با شش رای (بیشتر از یک سوم) اعلام وصول شد.
..

لینک کوتاه : https://khazardaily.ir/?p=14201
  • دیدگاه‌ها برای اعلام وصول طرح استیضاح شهردار کلانشهر رشت بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.