تاریخ : دوشنبه, ۲۴ مرداد , ۱۴۰۱ 18 محرم 1444 Monday, 15 August , 2022
3

اعتراض و کناره گیری داور فوتبال گیلان از قضاوت در بازی های لیگ

  • کد خبر : 20462
  • ۲۶ تیر ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۷
اعتراض و کناره گیری داور فوتبال گیلان از قضاوت در بازی های لیگ

خزر – در تستی که دو هفته قبل از داوران لیگ گرفته شد، اثری از هادی حاجی عباسی داور جوان گیلانی نبود. او در مورد دلیل عدم حضورش به خبرنگار خزر گفت: “سال قبل اگرچه در تست دوم داوران لیگ برتری قبول شدم، اما فقط کمیته داوران فدراسیون فوتبال از من در دو بازی دسته […]

خزر – در تستی که دو هفته قبل از داوران لیگ گرفته شد، اثری از هادی حاجی عباسی داور جوان گیلانی نبود. او در مورد دلیل عدم حضورش به خبرنگار خزر گفت: “سال قبل اگرچه در تست دوم داوران لیگ برتری قبول شدم، اما فقط کمیته داوران فدراسیون فوتبال از من در دو بازی دسته اول یکی به عنوان داور وسط و دیگری به عنوان داور چهارم استفاده کرد. در حالی که من با چندین سال قضاوت در لیگ برتر توقع داشتم که در لیگ برتر هم قضاوت کنم. ولی متاسفانه آقای کامرانی فر سلیقه ای با داوران برخورد کرده و به این دلیل تا وقتی که او در کمیته داوران سمت دارد، من حتی در لیگ استان هم داوری نمی کنم.”
حاجی عباسی در ادامه افزود: “اگرچه به تست داوران لیگ یکی دعوت شدم، اما شخصیت خود را از سر راه پیدا نکره ام که هر تصیم کمیته داوران را بپذیرم و این موضوع را به آقای فلاح رئیس کمیته داوران هیات فوتبال گیلان هم اطلاع داده ام.”

لینک کوتاه : https://khazardaily.ir/?p=20462
  • دیدگاه‌ها برای اعتراض و کناره گیری داور فوتبال گیلان از قضاوت در بازی های لیگ بسته هستند

اخبار مرتبط

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.