تاریخ : چهارشنبه, ۶ مهر , ۱۴۰۱ 3 ربيع أول 1444 Wednesday, 28 September , 2022
2

اعتراض باقری خطیبانی به مطالب برخی سایت ها

  • کد خبر : 18751
  • ۲۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۱
اعتراض باقری خطیبانی به مطالب برخی سایت ها

عضو شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه عزل و نصب‌های بسیاری از کارکنان موجب بی‌انگیزگی و بی‌ثباتی در بدنه شهرداری این شهر شده است گفت: جلوی اقدام‌های انتخاباتی شهردار رشت باید گرفته شود. به گزارش فارس، محمد باقری‌خطیبانی در جلسه علنی شورای اسلامی این شهر به انتقاد از انعکاس برخی مطالب در سایت‌ها و […]

عضو شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه عزل و نصب‌های بسیاری از کارکنان موجب بی‌انگیزگی و بی‌ثباتی در بدنه شهرداری این شهر شده است گفت: جلوی اقدام‌های انتخاباتی شهردار رشت باید گرفته شود.
به گزارش فارس، محمد باقری‌خطیبانی در جلسه علنی شورای اسلامی این شهر به انتقاد از انعکاس برخی مطالب در سایت‌ها و پایگاه‌های خبری پرداخت و اظهار کرد: اخیراً در یکی از سایت‌ها نوشته بودند که شورای رشت غوغا سالار نمی‌خواهد، البته چنین افرادی این حرف را می‌زنند که بتوانند به راحتی به باند بازی‌های خودشان بپردازند.
وی با بیان اینکه شهردار رشت در کمتر از ۲۰ ماه تصدی شهرداری اقدام به عزل و نصب بسیاری از کارکنان و مدیران این نهاد کرده است، افزود: این عزل و نصب‌ها موجب بی‌انگیزگی و بی‌ثباتی شهرداری رشت شده و شهردار رشت با عضویت زنان در معاونت‌های مختلف قصد جمع‌آوری آرای زنان را در انتخابات برای تیم خود دارد.
عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: بنده به عنوان یک عضو شورای رشت تقاضا دارم تا از اقدام‌های انتخاباتی در شهرداری رشت خودداری شود و شهردار بهتر است به یک پزشک متخصص سلامت مراجعه کند، ثبات مدیریت شهرداری نباید به بی‌ثباتی و ناامنی در سیستم شهرداری و شهر منجر شود و امنیت سرمایه انسانی شهرداری نباید فدای ثبات یک فرد شود.

لینک کوتاه : https://khazardaily.ir/?p=18751
  • دیدگاه‌ها برای اعتراض باقری خطیبانی به مطالب برخی سایت ها بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.