تاریخ : پنج شنبه, ۲۹ اردیبهشت , ۱۴۰۱ 18 شوال 1443 Thursday, 19 May , 2022
7

اصلاح طلبان گیلان با نوبخت مشکلی ندارند /هرمز ربانی

  • کد خبر : 19713
  • ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۵
اصلاح طلبان گیلان  با نوبخت مشکلی ندارند /هرمز ربانی

خزر- جناب آقای زیباکلام یکبار در دوران انتخابات ریاست جمهوری در دانشگاه گیلان طی تحلیلی عنوان داشتندکه انتخاب اقای روحانی درمقابل اقای رئیسی انتخاب بین بدوبدتراست!! همچنین در آن جلسه الفاظ نامناسبی را نسبت به آقای دکترنوبخت بکار بردند که درپی اعتراض به کلام ایشان عنوان کردند که مزاح کرده اند. ولیکن اخیرا ایشان طی […]

خزر- جناب آقای زیباکلام یکبار در دوران انتخابات ریاست جمهوری در دانشگاه گیلان طی تحلیلی عنوان داشتندکه انتخاب اقای روحانی درمقابل اقای رئیسی انتخاب بین بدوبدتراست!!
همچنین در آن جلسه الفاظ نامناسبی را نسبت به آقای دکترنوبخت بکار بردند که درپی اعتراض به کلام ایشان عنوان کردند که مزاح کرده اند. ولیکن اخیرا ایشان طی مصاحبه ای باحمله به آقای نوبخت نشان دادند که مطالب آنروز ایشان مزاح نبوده و نشانگر بدبینی است که نسبت به آقای نوبخت دارند منشاء این اختلاف را نمیدانم ولی پایه استدلال ایشان در این مصاحبه آن بوده که آقای نوبخت درانتخابات تلاش چشمگیری برای پیروزی آقای دکتر روحانی نکرده اند که مسلما این ادعا خلاف واقع می باشد ضمن انکه در جای دیگری از مصاحبه شان از طرف اصلاح طلبان گیلان عنوان می کنند که انها از آقای نوبخت دل خونی دارند و با چنین جملاتی نظرشان را ابراز می کنند ”دل اصلاح طلبان رشت ازنوبخت خون است” یا. ”نوبخت کوچکترین دست دوستی و رفاقت به نیروهای معتدل ومیانه رو در رشت دراز نکرده” این جملات و یا جملاتی ازاین دست درست نمیباشد اینجانب بعنوان رئیس شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان استان و رئیس شورای سیاستگذاری ستاد دکتر روحانی درگیلان مواضع ایشان را سطحی و خلاف واقع میدانم و اعلام میدارم اصلاح طلبان گیلان و رشت با اقای نوبخت که از مفاخر گیلان و سرمایه ما در دولت می باشد مشکلی ندارند امیدوارم اقای زیباکلام با کسب اطلاع ازمنابع موثق و بدور از حب و بغض ها برداشت خود را تغییرداده و مواضع خویش را اصلاح کنند.

لینک کوتاه : https://khazardaily.ir/?p=19713
  • دیدگاه‌ها برای اصلاح طلبان گیلان با نوبخت مشکلی ندارند /هرمز ربانی بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.